A

niinkuin Antti! Tykkään juuri sinusta, kai olet ymmärtänyt sen? Vai etkö halua ymmärtää?
3145
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 3

Vanhimmat

kuka siellä tykkää? Ymmärtää voi niin monesta.

Äänestä
  • niin sulla on tietysti paljon ihailijoita. mä päätin jo 3-vuotiaana että menen naimisiin parhaan kaverini Antin kanssa. en oo vieläkään onnistunut, antit vaihtuu mutta aina joku muu ehtii ensin.

    Äänestä

Sanotaan sen verran, että menee Antille Kymenlaaksoon. Tuskin hän täällä käy..

Äänestä

Kommentoi aloitusta


mmminä kirjoitti:

niinkuin Antti! Tykkään juuri sinusta, kai olet ymmärtänyt sen? Vai etkö halua ymmärtää?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu