Miksi mies

ei halua seksiä vaikka hänellä
on erektio? ?
6151
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 6

Vanhimmat

Panettaminen on vain fyysinen reäcsön.

Äänestä
  • Or prrostata is pressed by urinaria like attö mornings.

    Äänestä

On pettämisreissulla ja empii, vaikka tekee mieli?

Äänestä

miks sä täällä kyselet, kysy prkl siltä ukoltas, ,,täällä ketään miehiä oo ja naiset ei tiedä

Äänestä

Siis eikö kyseinen nainen ymmärrä että seksi ei ole pelkästään fyysistä?

Äänestä

dittiidittiidit,nyt meni hrrmot, sen kyll ä huomaa.... ei mikään nosta, tätätunnelmaaa aaa..

Äänestä

Kommentoi aloitusta


kertokaa te kirjoitti:

ei halua seksiä vaikka hänellä
on erektio? ?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu