Romahdusintoilija HIIPUU

Ompas rauhallista palstalla.Taitaa argumentit loppua tuolta intoilijalta.
5567
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 5

Vanhimmat

Lahen tollolla on jauhot suussa.

Äänestä

eihän sille mitään voi, kun asuntojen hinnat tipahtaa 40%-60% tilanne ruokkii jo itse itseään.

Äänestä
  • mahooton rommaus kierre... riittääköhän edes 60-80%....

    Tilanne ruokkii itseään jo niin, että syö enemmän, kuin tienaa ja mennöö omat sekä varastetut.

    Äänestä

Ei pääse Tiedonantaja koneen ääreen, kun koko Niuvan sairaalan väki on kesäretkellä tämän ja huomisen päivän. Sunnuntaina pääsee taas vauhtiin.
http://www.niuva.fi (=Tiedonantajan kotisivut???)

Äänestä

Ehkäpä Lahden psykiatrisessa sairaalassa on jäänyt budjetista varoja avohoitopotilaiden viikonloppujen laitoshoidon järjestämiseksi ja kaveri on päässyt jo tänään sisälle viettämään viikonloppua levossa ilman tietoliikenneyhteyksiä :)))

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Rauha kirjoitti:

Ompas rauhallista palstalla.Taitaa argumentit loppua tuolta intoilijalta.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu