Miksi tälle ei heterolle

frefgfggtgtgghy

on avattu oma keskustelu osio? Mitä se on saanut aikaan? Suomen surkein laulaja, jolla ei ole edes munaa laulaa. Ruma kuin obaman persereikäki toi tyyppi. vituttaa kun kaiken maailman madoille avataan tänne tällasia kesksutelu osioita. Ilmeisesti etelä-pohjanmaalaisten omat kokoontumisajot tällä sivustolla :)

2

202

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • .

      Oletko sellainen nuorena nukkunut?
      Tämä on aloittanut 5.1. 2008

      Lauri Tähkä aloitti jo 16 v. 1989. Elonkorjuu tuli mukaan vasta kymmenen vuotta SEN JÄLKEEN, läpimurto kokoon panolla oli 2006.

      Jarkko/ Lauri Tähkä oli ennen edesmennyttä kokoonpanoa ja jää sen jälkeen. Lauri Tähkä on 3/4 osaa koko yhtyeestä. Elonkorjuusta ei varmaan enää tulla kuulemaan.

      Turha kadehtia työtä on tehty yli 22 vuotta, uralla ja sen eteen.

    • 8

    Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Oisko se tosi paha

      Jos haluaisinkin susta ennen kaikkea seksiä? Nainen
      Ikävä
      142
      4263
    2. Milloin nainen saan sinut?

      Kanssani eroottisiin hetkiin? Tiedät ja tunnet kovan haluni, hellyyden myös. Onko vastauksesi edelleen, että en tiedä, e
      Ikävä
      22
      2395
    3. Haluan että tiedät tämän

      Jos luet täällä. En ole sinulle vihainen, vaikka asiat menivät niinkuin menivät. Ajattelin, että et tykkää minusta, jonk
      Ikävä
      97
      1989
    4. Trump syyttää sodasta Ukrainaa.

      Vieläkö persut jaksavat naureskella sille kun väitetään Putinin ja Trumpin olevan parhaita kavereita? https://yle.fi/a/
      Maailman menoa
      391
      1615
    5. Mitä olen antanut sinulle?

      Mitä olet antanut minulle?
      Suhteet
      37
      1475
    6. Johanna Turja, Putinin agentti Alavudelta

      Johanna Turja: Ukraina on osa Venäjää https://www.iltalehti.fi/politiikka/a/a4d2ab92-3cc7-41bc-9630-0b48f898e263
      Alavus
      30
      1456
    7. Pride saapuu Iisalmeen

      Miksi tällaista tapahtumaa pitää käsitellä kaupungin hallituksessa? Ihan sama kun pistäisi pystyyn umpikännimarssin ja k
      Iisalmi
      177
      1442
    8. 250
      1295
    9. Kerro nyt jotain

      Itsestäsi minkä haluaisit kaivattusi tietävän?
      Ikävä
      78
      1174
    10. Trump syyttää Ukrainaa sodan aloittamisesta

      Hah hah, niin ne asiat menee
      NATO
      278
      1162
    Aihe