alicantemalagatrapani

Mahtaakohan tuo Alicanten reitti avautua vielä ensi kesänä? Malaga näyttää melko kalliilta ja Trapanin hintakin nousi kesäkuun alussa, kun vähän liian kauan funtsasin.
2188
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 2

Vanhimmat

Kyllä, lennot Tampereelta Alicanteen alkavat 25.3. ja lennetään sinne kaksi kertaa viikossa, torstaisin ja sunnuntaisin. Myyntiin ei tullut, kun Alicanten kenttäjohto ei ole suostunut joihinkin Ryanairin ehtoihin. Siis ei vielä, mutta näyttää siltä, että kaikki menee suunnitelman mukaisesti.

Äänestä

onko Malaga sun mielestä kallis? Halpojahan noi lennot sinne on kuin mitkä

Äänestä

Kommentoi aloitusta


trapanimalagaalicant kirjoitti:

Mahtaakohan tuo Alicanten reitti avautua vielä ensi kesänä? Malaga näyttää melko kalliilta ja Trapanin hintakin nousi kesäkuun alussa, kun vähän liian kauan funtsasin.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu