Mikä sillä janicalla on kun koko ajan vie porukkaa pesään ja puhuu pahaa muista. Vakavalla naamallla selittää miten muut muuttuneet, ja pelaavat. Ja on kateellinen siitäkin kun elina saa huomiota. Jos miksu vaikka huomioi elinaa niin jo on mikael muuttunut.
Ja hän on aikuinen ja muut niiiiiin nuoria että ei voi nauraa niitten jutuille.
Mitä se tekee tuolla jos ei kestä huumoria. pitäskö istuu vaan haukkumassa muita. Lapsellista haukkua muiden ikää!
Janica juoruaa koko ajan pesässä
8
67
Vastaukset 8
- 14+8
On tainnu mennä nimet sekasin. Eiköhän se oo Annika kuka sielä haukkuu muita ja on Mikaelista mustasukkainen. Jopa Elinalle.
- sdfasfdsdf
Kyllä tarkotin janicaa. Annikan mustasukkasuus on joo omaa luokkaansa.
Ihmettelen janican käytöstä 24/7 katsoneena.
Eniten se janica siellä puhuu muista. Annika vaan itkee miksun takia mutta ei oo haukkunut kuin janicaa kauan sit.
Janica se puhuu miten on esittämistä kun elinan ympärillä ollaan.
- puute ja kurjuus
Hajupillu on vaan harmissaan kun ei saa munaa Suomen BB-talossa.
- 778+1
Janica haukkuu aina ja kaikkialla missä vaan on tilaisuus, eilinen kooste oli taas todiste siitä kun haukkui makkarissa miksua netalle ja seballe mutta seba ei jaksanut kuunnella ystävänsä haukkumista ja sanoikin sen suoraan janicalle ja lähti pois, tuo käärme on koko talon pahin selän takana puhuja ja netta hyvä kakkonen, ai niin ben myös.
- Emmatamma
Mikael ei ole liiemmin joutunut Janikan lumoihin, joten se ehkä jurppii pornotyttöä. Eilen kyllä haukkui Mikaelia täysillä selän takana, mihin Sebastian sanoi, ettei tahtoisi kuulla kun hänen ystävästään puhutaan pahaa.
- k689+0,,,
Janica sanoi eilen Sebastianille, että haluaa, että Mikael tippuisi ja lisäsi, että oli väärin valita Mikael finaaliviikolle.
Hänetkö olisi pitänyt valita?
Sebastian sanoi, että ei hän halua, että Mikael tippuu ja pahoillaan siitä, että Mikael on äänestyksessä.
Janica sanoi eilen myös, että ikävöi pornoperhetttään,
niin miksi sitä nyt ei päästettäisi porno perheensä luo. - hjkloiuytyu
´´ mihin Sebastian sanoi, ettei tahtoisi kuulla kun hänen ystävästään puhutaan pahaa.´´
Sebastian on kyllä suloinen kun pitää ystävänsä puolia! :) - öjuiiiig
Kenen puolia janica pitää, pornoperheensä, joita jostain syystä nyt ohjelmaan tuodaan joka päivä.
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
- 101970
- 60893
Carunan hinnat
Yks proffa vauuttaa, ettei Caruna voi noin vain nostaa hintoja koska suomen laki kieltää, toinen proffa sanoo että Carun68683- 41645
- 61639
Mikä sun kaivatussa on se miksi ihastuit
ja ikävöit? Eli se jokin asia, mikä aiheutti tunteen, että tuossa on sitä jotain? Meinasitko tehdä asialle jotain vai ka22552Kunnan päätie ja sen lähialueet
Arvon hyrynsalmelaiset. Tätä palstaa on näin Ukkohallan mökkiläisena ihan viihteellistä lukea. Milloin teitä ahdistaa la33548Toimittajat ulkomailta saapuivat eilen vaskiviikoille
Toimittajat lähtivät tutustumaan Lieksan yöelämään ja kultturitarjontaan. Kaikki yllättyivät kuinka aktiivista ja innoka24512- 46494
Mitä luulet
Mitä luulet kaivattusi ajattelevan sonusta? Onko jotain mitä haluaisit oikaista hänelle?37478