saako

vm-84 suzuki altosta mahtavan jos tuunaa sitä vitusti? Oisko jollaki hyviä tuuninki vinkkejä?
4559
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 4

Vanhimmat

Näinpä tänään vanhan Alton, siinä oli...TADAA:Vetokoukku!!!

Mahti tuning! (mitähän sillä tuossa kärryssä tekee, ehkä kuljettaa polkupyörää?

Äänestä

sopii muhkea karjapuskuri eteen ja kattoteline, johon kiinnität jotkut helvetinmoiset lisälamput / ämpärit...tulee muuten erikoinen. Nii' ja sit se vetokoukku tiätyste.

Äänestä

tunge se mummosi sinne takapenkille ja sitten snagarille polttamaan gummiii ja tietysti ne valot ja karjaaurat kuulluu siihen pirssiisi

Äänestä
  • jep jep.. ihan mieletön vinkki, vou vou! Ja älä unohda sitä vetokoukkuakaan!

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


sukisuki kirjoitti:

vm-84 suzuki altosta mahtavan jos tuunaa sitä vitusti? Oisko jollaki hyviä tuuninki vinkkejä?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu