Hieroja Sivut Turku

www.hierontaterapeutti.tk

kivat sivut ja hyvä hieroja. käykää katsomassa.
olen pari kertaa käynyt
21114
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 2

Vanhimmat

Saattaapa tyttö osatakin hieroa, mutta...

Kuluttajan on vain hyvä tietää, että "hierontaterapeutti" ei ole koulutettu hieroja.
Kyseessä siis ei ole terveydenhuollon ammattilainen (Laki- ja Asetus Terveydenhuollon Ammattilaisista)

"Hierontaterapeuttien" toimintaa ei valvo Terveydenhuollon Oikeusturvakeskus, eikä heillä ole oikeutta saada potilasvahinkovakuutusta.

Äänestä
  • kyllä jokainen sen tietää ettei hierontaterapeutti ole koulutettu hieroja mutta se ei tee siitä yhtääm huononpaa... typerää kun kaikki hehkuttaa olen koulutettu hieroja siinä ei ole mitää muta eroja kuinse että toinen joutuu maksamaan alv:n.
    sitäpaitsi kyllä hierontaterapeuttikin saa vakuutuksen joka korvaa asiakkaam vahingot ym.. itselläni on ainakin sellainen. ja parempi hieroja sellainen on jolla on ennen hierojan koulutusta terveysalan koulutus kuten kyseisellä henkilöllä.

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


Neilikka kirjoitti:

www.hierontaterapeutti.tk

kivat sivut ja hyvä hieroja. käykää katsomassa.
olen pari kertaa käynyt

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu