Narttu fantasia... osa3

kronos7878

Pidän kokoajan kiinni kaulapannassasi olevasta hihnasta jolla ohjailen sinua. Et näe edelleenkään mitään koska silmänsi on sidottu.
Asetun sängylle ja vedän sinut päälleni. hamuat kädelläsi kaluani ja ohjaat sen pilluusi. Aloittat pyörittämään lantioasi , mutta kiellän. Vedän sinut itseenäni vasten ja samalla tunnet kuinka toinen mies asettuua taaksesi. Nyt narttu saat munaa niin että tuntuu. Tunnet kuinka toinen kalu alkaa painautua perseesi, Tunnet olevavasi kiimasta niin sekaisin ettet välitä enää mistään vaan haluat saada nuo kaksi kyrpää sisääsi ja heti. painaudut taaksepäin ja suorastaan imaiset myös toisen kalun sisääsi. Aloitta liikkumaan kaluja vasten hiljalleen, kunnes tahtisi kiihtyy niin että meidän on vaikea pysyä sisälläsi. Huudat suoraa huutoa! Onko nartulla nyt munaa tarpeeksi sisällä, Kyllä herra vaikeroit. Me molemmat aloitamme nussimaan sinua rajusti ja pian laukeatkin huutaen. Me emme ole saaneet vielä tarpeeksemme vaan jatkamme, Sinä saat useita orgasmeja peräkkäin kunnes tämä vieras mies laukeaa selkäsi päälle, pyöräytän sinut mahallesi perse pystyyn sängylle ja tulen sinuun takaapäin rajusti. survon kaluani syvälle sisääsi. Märkä pillusi litisee työntöjeni voimasta. vedän kaluni pois ja laukean pakaroillesi, josta sperma valuu pillullesi, levittelet spermaa käsilläsi ja huohottaen ja täristen.

Otan sinut syliini ja riisun huivin. suukotan hellästi ja pidän sinusta vaan kiinni, katsot silmiini ja näen kuinka paljon minua rakastat, myös sinä näet sen minun silmistäni. Emme sano mitään, olemme vain. Hetken päästä säpsähdät ja alat katsella ympärillesi. Huomaat vieraan miehen istuvan edelleen tuolissa kauempana. Sanon "rakas, saanko esitellä (joku nimi)" hän tervehtii sinua hymyillen. Katsot minuun ja hymyilet. painat pääsi rintaani vasten ja meinaat nukahtaa.

havahdut siihen että tämä toinen mies sanoo menevänsä suihkuun.
Kun hän on suihkussa, sanon, rakas tämä on vasta alkua:) Mies tulee, pukeutuu ja juttelee niitä näitä, sinä katselet meitä molempia kysyen, mutta tyydyt kohtaloosi:) Mies sanoo lähtevänsä baariin. sanon ok. minä soittelen. Vien sinut suihkuun ja pesen sinut hellien joka paikasta. vien sinut sänkyyn lepäämään ja tilaan jotain syötävää. juttelemme kaikesta, mutta emme tästä mitä tapahtui. Huomaan kuitenkin että odotat että kertoisin jotain:) Sinun ei tarvitse huolehtia yhtään mistään, kaikki on hallinnassani, luotta vain minuun rakas.

Kysyn kuitenkin, piditkö? jos pidit niin minulla on uusi idea huomiselle:)

Loppun iltaa me nautitaan toistemme seurasta kaikin mahdollisin tavoin, käymmä kylpylässä ja teemme kaikkea kivaa.


Että näin, fiktiota vielä, mutta ehkä joskus...;)

5

1936

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • kaipaavakokematon

      Ahhhh... Haluan niin olla toi nainen! Vittu kuinka ihana ja himottava tarina! Ehkä joskus parin kuukauden sisään voisin jonkun hankkia tuollaista minulle tkemään... Olisi uhanaa! Hyvin kirjiitettu kerrsaan...... Voi ei nyt omistan uden fantasian!

    • kronos7878

      miten niin jonkun ja vasta parin kuukauden päästä?? toteutetaan tämä fantasia yhdessä:) yhteyden minuun saat kun laitat vietsä tuolta yhteisön kautta:) eiköhän tehdä unelmista totta ja keksitään sen jälkeen vaikka pari uuttakin fantasiaa...:) ideat ei minulta ihan heti lopu kesken:)

      • kaipaavakokematon

        Mmmmm... Voisikin C:
        ahh oikein vatsan sattuu..
        Lähetä ihana ihminen viestiä osoitteesee.
        [email protected]

        haluan kuula lisää....!
        mmm panettaa :L


      • kaipaavakokematon

        Mmmmm... Voisikin C:
        ahh oikein vatsan sattuu..
        Lähetä ihana ihminen viestiä osoitteesee.
        [email protected]

        haluan kuula lisää....!
        mmm panettaa :L


    • kronos7878

      laitoin sinulle juuri meiliä:) jatketaan siellä juttua:)

    Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Mitä elukkaa kaivattusi

      muistuttaa? Vastaan ite myöhemmin. Miehelt.
      Ikävä
      71
      4322
    2. Haleja ja pusuja

      Päivääsi kulta 🤗🤗💋❤️❤️❤️ kaipaan sinua Tänäänkin.. Miksikäs se tästä muuttuisi kun näin kauan jatkunut 🥺
      Ikävä
      68
      4166
    3. Onko mukava nähdä minua töissä?

      Onko mukava nähdä minua töissä vai ei? Itse ainakin haluan nähdä sinut 🤭
      Työpaikkaromanssit
      36
      3572
    4. Oi mun haniseni

      Mul on ihan törkee ikävä sua. En jaksais tätä enää. Oon odottanut niin kauan, mutta vielä pitää sitä tehdä. Tekis mieli
      Ikävä
      16
      3153
    5. Hei rakas sinä

      Vaikka käyn täällä vähemmän, niin ikäväni on pahempaa. Pelkään että olen ihan hukassa😔 mitä sinä ajattelet? naiselle
      Tunteet
      35
      2818
    6. En kirjoita sulle tänne

      Enään nainen. Olen kyllä kiltisti enkä ala mihinkään kuin tosirakkaudesta. Kanssasi sitten jos se on mahdollista ja pidä
      Ikävä
      14
      2582
    7. Kyllä mulla on sua ikävä

      Teen muita juttuja, mutta kannan sua mielessäni mukana. Oot ensimmäinen ajatus aamulla ja viimeinen illalla. Välissä läm
      Ikävä
      10
      2364
    8. IS:n tiedot: Toni Immonen irtisanottiin MTV:ltä Toni Immonen työskenteli pitkään MTV:llä.

      IS:n tiedot: Toni Immonen irtisanottiin MTV:ltä Toni Immonen työskenteli pitkään MTV:llä. IS uutisoi torstaina Toni Imm
      Maailman menoa
      25
      1491
    9. Nainen, tunnusta että olet varattu ja tyytymätön suhteeseesi

      Ja siksi pyörit täällä ikävä palstalla etsien sitä jotain jota elämääsi kaipaat. ehkäpä olet hieman surullinen, koska ta
      Ikävä
      157
      1292
    10. Savon murteella viäntäminen asiakaspalvelussa?

      Olin äsken tekemisissä puhelimitse rahoitusalan firman asiakasneuvonnassa. Tyyppi väänsi leveää savoa oikein perusteelli
      Maailman menoa
      75
      1089
    Aihe