Heipsan!
Tietäisikö kukaan, mistä voisin vuokrata/ostaa edullisesti valkoisia tuolihuppuja 100 - 120 kpl? Mielellään maksimissaan 1,50 e/kpl vuokralla. Samaan syssyyn voisin vuokrata/ostaa tuoleihin koristenauhat, jos löytyy haalean vaaleanpunaista/haalean vaaleanvihreää.
Tahtoisin myös vuokrata/ostaa edullisesti 10 - 20 pöydällä seisovaa kynttelikköä jotka ovat valkoisia tai lasisia. Haussa ovat myös pienet valkoiset tai lasiset maljakot. Jos sinulla on häistäsi jäljellä em. rekvisiittaa tai tiedät hyvän paikan, josta em. voisi saada halvalla niin vinkkaa ihmeessä!
Tarkoituksena on koristella hääpaikka ruusuin, mutta niiden kallis hinta hieman kauhistuttaa. Tietääkö kukaan, mistä saisi edullisesti suuren määrän ruusuja?
Minulle voi vinkata myös suoraan s-postiin [email protected]
Kiitos jo etukäteen!
Tuolihuppuja ja kynttelikköjä kaivataan + halpoja ruusuja
naimisiin2012
1
508
Vastaukset 1
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Miksi vanhusraiskaajaa ei ole palautettu?
Ukkola kysyy Rantaselta, vaikka perussuomalaiset ovat olleet hallituksessa kolme ja puolivuotta. Rantasen vastaus on "3551491- 1141206
- 1151075
- 116851
Katri Helena rikkoi hiljaisuuden dramaattisella uutisella: "Elossa ja ilossa ollaan"
Katri Helena on sinivalkoinen ääni. Hänen klassikkohittinsä ovat tärkeä osa suomalaista kansanperintöä. Katri veti jääh22847- 111822
- 18470
- 38454
Vaikea löytää samantyylistä miestä
Nyt on pakko avautua. Onko ketään muuta jonka on yksinkertaisesti todella vaikeaa löytää samanhenkistä kumppania kuin i93441- 36423