Synnyttäneet

vaimoni odottaa ensimmäistä lastamme ja haluaisin tietää paljonko tarvii varata rahaa mukaa synnytykseen,että lääkäri neuloisi ylimääräisiä tikkejä vaimoni värkkiin jotta siitä tulisi edes vähän pienempi
5356
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 5

Vanhimmat

Sulla on liian pieni mulkku!

Äänestä

varaa itsellesi tikkejä.saat suun suppuun

Äänestä

Yleensä tarjotaan noin 200e. Mutta ota varmuuden vuoksi 400e...

Äänestä

Saakohan siitä kuitin vai tekeekö pimeenä,en ole ennen ollut mukana synnytyksessä ,mutta jos remontti menee niinasanotusti putkeen voin vaikka toistekkin yhtyä

Äänestä
  • Sehän selviää ainoastaan kysymällä... tyhmä!

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


tampax tippuu kirjoitti:

vaimoni odottaa ensimmäistä lastamme ja haluaisin tietää paljonko tarvii varata rahaa mukaa synnytykseen,että lääkäri neuloisi ylimääräisiä tikkejä vaimoni värkkiin jotta siitä tulisi edes vähän pienempi

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu