Tuksusta lopullisesti eronnut Arto on aloittanut poikamies
elämän. Kuulin luotettavalta taholta huhun, että Arto olisi
nähty Tikkurilassa jonkun nuoren kauniin blondin seurassa.
Tarkennetaan, että tämä nuori, kaunis blondi ei ole Tuksu.
Kuka tietää tästä tytöstä enemmän ja onko hän joku julkkis?
elämän. Kuulin luotettavalta taholta huhun, että Arto olisi
nähty Tikkurilassa jonkun nuoren kauniin blondin seurassa.
Tarkennetaan, että tämä nuori, kaunis blondi ei ole Tuksu.
Kuka tietää tästä tytöstä enemmän ja onko hän joku julkkis?
Vastaukset 8
Vanhimmat
Samaa kuulin, uusi nainen jo olisi!
Ja tällä kertaa sekä nuori että nätti ja hoikka.
Onko lisää tietoa?
Onpa hyvä kuulla ettö Arto on löytänyt itselleen NÄTIN, HOIKAN, NORMAALIN naisen. Eli täydellisen Tuksun vastakohdan. Johanna on ilmeisesti tietoinen tästä Arton uudesta naisystävästä, sillä pari päivää sitten luki Johannan blogissa että hän on löytänyt itselleen jonkun rikkaan, komean ja karismaattisen Ruotsalaismiehen, jonkun Pelle Johanssonin (huutonaurua). Heti täytyi Johanna päästä pätemään ja oikein kuuluttamaan että on päässyt Srtosta yli ja löytänyt uuden miehen. Tosiasia on se että Johannalla ei ole uutta miestä, koko juttu on huijausta! Johanna ei ole kertaakaan blogissaan julkaissut kuvaa tästä kyseisestä miehestä ja väittää syöneensä illallista sen miehen luona vaikka se "illallis" kuva oli otettu Johanna vanhempien luota!! Siinä kuvassa näkyi taustalla mm. saat hyllyt jotka näkyi toisessa kuvassa joka on aiemmin otettu Johanna vanhempien luota. Katsokaa vaikka: http://johannatukiainen.seiska.fi/
Kyseinen kuva on siis se jossa Johanna syö "hummeri illallista"
Uutinen on viime marraskuulta. Onko vielä paikkansapitävä?
Viime marraskuulta? Tuo uutinen on 16/7/2012. Sehän lukee tuolla blogissa.
Arton uusi hellu 10.11.2011 11:07
Lukee muuten tuossa ihka ensimmäisessä viestissä, silmä käteen!
Koska tähän viestiketjuun oli vasta vastattu luulin ett tämä aloitus oli uusi. En huomannut katsoa että se on kirjoitettu jo viime marraskussa. Mitä järkeä on näitä Johannaan liittyviä ketjuja nostaa koko ajan ylös?
Niin mutta minä luulin että nimimerkki epälothariini kysyi minulta että milloin tuo Johanna blogin juttu on kirjoitettu. No, inhimillinen erehdys. Jos tuon aloitusviestin juttu olisi enää paikkansapitävä, olisi siitä uutisoitu jo seiskassa.