Elina, mitä mä teen?!

Elina on maailman ihanin ihminen!! Kaunis kuin seireeni kaiken lisäksi! Olen rakastunut! Elina, mitä mä teen? Ollaanko vai eikö olla?
297
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 2

Vanhimmat

Elina on kyllä herttainen ja mukava naisihminen,ja kaunistunutkin hirmusti vielä:)
Tekisi mieli halata ja pussata.Onneksi on vielä tuollaisia naisia.

Äänestä

Voi voi vooiiii voi.
Juna meni jo.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Pumppernikkelikokkeli kirjoitti:

Elina on maailman ihanin ihminen!! Kaunis kuin seireeni kaiken lisäksi! Olen rakastunut! Elina, mitä mä teen? Ollaanko vai eikö olla?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu