Kun ei kenellekään enää kelpaa

sit voi osoittaa tunteitaan jollkein joka aiemmin työnnettiin pois tieltä
494
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 4

Vanhimmat

Ei sitä sitten kelpaa enää edes sille poistyönnetyllekään

Äänestä

Noinko ajattelet oikeasti?Ne poistyöntäjät ei täällä notku.

Äänestä
  • Poistyöntäjät ovat usein sitä kaikkein huonoimmalla itsetunnolla varustettuja toisen selän taakse piiloutujia ja leuattomia ja selkärangattomia miehiä

    Äänestä

  • ap. kirjoitti:

    Poistyöntäjät ovat usein sitä kaikkein huonoimmalla itsetunnolla varustettuja toisen selän taakse piiloutujia ja leuattomia ja selkärangattomia miehiä

    Ei oo niin leveää selkää että sellaisen taakse menisin piiloon.
    Selkäranka nostaa pääni pystyyn eikä leuka vapise.

    Poistyöntäjät ovat yhtä usein heikolla itsetunnolla varustettuja naisia
    joiden elämäntehtävä on kostaa kaikille miehille ne vääryydet joita ovat joskus menneisyydessään kokeneet.

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


ei mee enää läpi kirjoitti:

sit voi osoittaa tunteitaan jollkein joka aiemmin työnnettiin pois tieltä

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu