Äänien käsittely

Millä ohjelmalla ja miten voin esim ensin nauhoittaa jonkun ihmisen puhetta ja sitten kun nauhoitan oman ääneni, niin voisin helposti muokata oman ääneni kuulostamaan sen toisen ihmisen ääneltä.
Yritin Wavelabilla mutta en oikeen osaa käyttää sitä
2101
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 2

Vanhimmat
  • miten teen sillä tuon kyseisen operaation
    miten teen sillä tuon kyseisen operaation ?
    miten teen sillä tuon kyseisen operaation

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


Jelp kirjoitti:

Millä ohjelmalla ja miten voin esim ensin nauhoittaa jonkun ihmisen puhetta ja sitten kun nauhoitan oman ääneni, niin voisin helposti muokata oman ääneni kuulostamaan sen toisen ihmisen ääneltä.
Yritin Wavelabilla mutta en oikeen osaa käyttää sitä

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu