Miksi Nina ei ole kommentoinut Timppaa?

Aiemmin joka päivä kommentoi, nyt Timo teki sitä ja tätä. Miksei enää?
1151
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 1

Vanhimmat

Telkkarissa kerrottiin tapauksesta, jossa aivohalvauspotilas oli toivuttuaan muttunut halvauksen vaikutusten vuoksi muuttunut HOMOKSI. Jos vaippikselle on käynyt näin, Nina ei halua julkistaa tilannetta ennen kuin on keksitty tapa rahastaa tilanne. Siinä tapauksessa homopornosta voisi irrota tuohta.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


43434334 kirjoitti:

Aiemmin joka päivä kommentoi, nyt Timo teki sitä ja tätä. Miksei enää?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu