Olen lukenu täälä että monilla on näkökentässä sahalaitaa, auraa, sokeata kohtaa ja vaikka mitä. Mulla ei mitää tommosia ole mutta on pikku pojasta asti vähän väliä kaikki näkökentässä muuttunu tosi pieneksi.
Yhessä House tv ohjelman jaksossa jollekki kävi näin ja House sano että on migreeniä. Se ei ole mua haitannut ikinä, enemmänkin se on viihdyttävää kun kaikki näyttää niin oudolta koska on niin pientä. Nyt vaan kiinnostaa että mikäköhän tämä on kun nyt ensimmäisen kerran kuulin tästä missään.
Näin käy yleensä sattumalta milloin missäkin mutta kun luen jotain niin silloin useimmin. Joskus ala-aste ikäisenä pystyin jopa itse saamaan aikaan sen että kaikki näyttää pieneltä, keskittymällä. Pistäkää viestiä jos joku tietää asiasta.
House pisti miettimään
M.D.
0
180
Vastaukset
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Haluan sinut, kuuletko minua.
Haluan sinut. Toivon, että voisimme olla yhdessä. Mietin pystynkö täyttämään toiveesi, olemaan arvoisesi. Voisitko saad691265- 42911
Alastomat miehet seksikeinussa lasten nähden PRIDEssä!
https://www.iltalehti.fi/kotimaa/a/adf62289-a0b6-4b4c-9672-9e19c01beb51 Eikö nyt muka mene jo aivan liian pitkälle että351737- 116690
- 53673
- 51648
Anteeksipyynnöstä
Uskotko anteeksipyynnön voimaan? Mikä tekee anteeksipyynnöstä vaikeaa? Onko se mielestäsi joskus turhaa, joko pyytäjän116646Naiselle Kuuleppa Tämä
Tämä ei ole mikään vitsi. Minulla on ikävä sinua nainen! Naiselle mieheltä38615- 76592
- 56584