Sarkasmia

On tämä kyllä niin romantishta,tämän romanttisempaa tilannetta ei voi ollakaan... sydämeni lämpenee ja sulaa tästä,oikeimpa jyskyttää tuhatta ja sataa. Viehkoa ja kiihkeää!


Mutta asiasta kukkaruukkuun:
Mitä se olisi sitten oikeasti face to face?
2119
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 2

Vanhimmat

Jopas siellä innostuttiin.

Äänestä

Et voi tietää... Oikeassa elämässä pitää luottaa ennen kuin uskaltaa olla oma itsensä vaikka se olisi hömppäromanttisuutta.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Oikeinantoisaatämä kirjoitti:

On tämä kyllä niin romantishta,tämän romanttisempaa tilannetta ei voi ollakaan... sydämeni lämpenee ja sulaa tästä,oikeimpa jyskyttää tuhatta ja sataa. Viehkoa ja kiihkeää!


Mutta asiasta kukkaruukkuun:
Mitä se olisi sitten oikeasti face to face?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu