Kuka voi tykätä Bändistä, joka ei osaa laulaa, eikä ulkonäkökään ole parhaimmasta päästä. Ne on olevinaan niin kauniita Porno tyttöjä. Ne yrittää komeilla ulkonäöllään, ( JOSSA EI Hirveesti oo hurraamista!!!)
IHMETTELEN Jos JOKU tykkää siitä bändistä
IHMETTELEN Jos JOKU tykkää siitä bändistä
Vastaukset 8
Vanhimmat
Kuulostavat venäjäksi kyllä vieläkin paremmalta.
Jos kyseessä on se mitä luulen, niin eivät pitkälle pötki. Nimittäin lehdissähän kirjoitettin, että Kaivarin konsertissa heidän esiintyessään laulu oli katkennut kuin kanan lento juuri samalla hetkellä kun sähköt meni poikki. Eli eivät todennäköisesti osaa edes laulaa. Pelkällä tissien ja perseen pyörityksellä ei kovin pitkälle pötkitä, jos ääni on kuin variksella. Jota siis epäilen.
Olet selvästi kateellinen!!!
Tytöt tekee vain työtään.
Vitun rumia ämmiä!!!
Ei siinä mitään että venäläisiä mutta nyt näyttää siltä että he toteuttavat sanontaa; jokainen venäläinen nainen on huora.
Mutta kieltämättä tavattoman kauniita, ja naisellisia suomalaiselle lavalle.
Joku ukrainalainen panee rahoiksi vain. Naisten vaatteet ja liikehdintä kuvastaa Itä-Euroopan naisten asemaa.
Yrittävät myydä seksillä??
Ymmärrän sen vielä että joku Britney myy seksillä mutta noi vetää jo överiks.