Lisää puskalaisia ohjeita

Puskan oppien kannattajan mielipiteitä.

http://plaza.fi/ellit/liikunta-ja-terveys/kotilaakari/kiminkisen-lauteilla/petri-kovanen-kiminkisen-lauteilla

Kannattaa lukea myös lopussa olevat kommentit.

Kiminkisen diabeteshoitoa on seurannut sen verran televisiosta, että on tyytyväinen, että ei ole hänen käsissään.
396
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 3

Vanhimmat

Olipas hyvä juttu, siis itse juttu. Kommentit saavat mennä omaan lokeroonsa, koska ovat vaan epätoivoisten "pätijien" hörinää.

Äänestä

Päinvastoin, kommentoinneissa ei ollut mitään, mikä ei olisi ollut paikkaansapitävää.

Äänestä

Puskan johdosta meillä on I- ja II-tyypin diabetesepidemia.

Viljaa vaan, rasvat pois ja krooninen D-vitamiinin puute.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


6+8 kirjoitti:

Puskan oppien kannattajan mielipiteitä.

http://plaza.fi/ellit/liikunta-ja-terveys/kotilaakari/kiminkisen-lauteilla/petri-kovanen-kiminkisen-lauteilla

Kannattaa lukea myös lopussa olevat kommentit.

Kiminkisen diabeteshoitoa on seurannut sen verran televisiosta, että on tyytyväinen, että ei ole hänen käsissään.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu