kuka tietää varmuudella.
Onko Väyrynen vapaamuurari ??
10
175
Vastaukset
- Ei oo eikä tuu
Lipponen..Halonen...Niinistö on.
- Paavo Kepusieni
Ei ole muurari eikä timpuri, on Neukkuvenäläisten laudankantajapoika.
- nettitietäjä
Ei ole rappari mutta samaaniksi epäillään.
- Kapt evp H K
Ei hyväksytty vapaamuurareihin, mutta on illuminaatti.
- Illu-veijari
Illuminatus minor kuten minäkin.
- Paavo 1
Punikkien polvet jo tutajaa.
Presidentti vaatii mm Stasi listoja heti aukaistaviksi
Alkoi tutajaan lisää. - alivaltiokamreeri
Niinistö on vapaamuurari!
Tutkin tätä asiaa muutama kuukausi sitten.
Paavo Väyrynen ei ole vapaamuurari.
Väyrynen ei ole käynyt myöskään salaisissa Bilderberg-kokouksissa, kuten Niinistö ja Lipponen.
- tutkija löytää
vai niin
- Putoamisen ekspertti
Vapaamuurari tai ei, nyt on isot liksat loppu kun putosi . Putoamisen syy löytyi puolueen sisältä, sanoi Väyrynen. Oma syy, sanoivat muut.
Ketä mahtaa olla syyllinen, kun se ei pääse presidentiksi? Arvauksia voi kirjoittaa tähän jatkoksi.
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
"Miko Bergbom, miksi euron bensa maksaa kaksi euroa?"
Valtakunnan suurin kaupallinen porvarimediakin kyselee nyt miksi perussuomalaisset ovat rikkoneet tärkeimmän vaalilupauk2797390SDP: "On hyvä että bensiinin hinta nousee"
Suurin oppositiopuolue SDP on mielissään siitä, että bensan hinta nousee suomalaisille. https://www.iltalehti.fi/polit2773881Mistä ihmeestä sitä viirasi?
Oliko tuo Timo Kalima hyvä silmälääkäri? Mikähän hänen silmiinsä osui kun piti mennä tuollaista tekemään. Kaikki näytti443778"Mieheksi ja naiseksi hän heidät loi."
Räsäsen tuomio on iso harppaus woke-valtioksi. – Tässä maassa on nyt selvästi kiellettyjä sanoja ja ajatusrikoksia. –2912700Valion maitotehtaalla kapina
Ilmastonmuutoksesta, eläinten hyvinvoinnista ja ympäristön saastumisesta huolestuneet eläinkapinalliset estävät panssa332094Ranskan vasemmistojohtaja: "Kyllä, meneillään on suuri väestönvaihto!"
Ranskan vasemmistojohtaja Jean-Luc Mélenchon järkytti myöntämällä avoimesti sen, mitä tiedotusvälineet ovat pitkään pitä342078Outoa toimintaa Tuhannen taalan yrittäjällä
Ihmiset ympäri Suomen on kyselleet, että miksi tämä yrittäjä hoitaa ilkivalta-asiaa netissä kun se kuuluisi poliisille.1371995SDP haluaa tappaa maaseudun - bensan hinta mahdollisimman korkealle
Maaseudulla auto on välttämätön asia, ja lähes kaikilla on bensa-autot. Kuinka tyhmä pitää olla jos äänestää demareita?1611981Partamies hoi!
En aio häiritä jos on mukavampi olla hiljaa tai jos siellä kaukana sinun paikkakunnalla on jo joku hoito. Miten olisi re401937Päivän Riikka: polttoöljyn hinta räjähti
Näyttää tuo putinismi ilmenevän persuissa myös Suomen yrittäjien kampittamisena. Polttoöljy on se katalyytti, joka pitää171761