Joidenkin

Se on outo olo mitä jotkut ihmiset saa aikaa, vaikka olisi vain hiljaa heidän kanssa on vaan hyvä olla. Nekö niitä oikeita mahdollisesti...?
3103
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 3

Vanhimmat

No eiköhän se hiljaisuus ole luonnollista sittenkin,kun tuntee jo toisen paremmin.Tuskinpa sitä puhetta tulee,kuin tuutista kokoajan.Tai no voihan niitä kauheita kälkättäjiäkin olla olemassa.

Äänestä
  • niin useitten kanssa vaan tulee sellainen ahdistava tunne, jos tulee hiljainen hetki.
    Olen sellainen tuppisuu, mutta silti kauhea halu olla seurallinen ja sos.aalinen, mutta en vaan ole.

    Äänestä

  • ap kirjoitti:

    niin useitten kanssa vaan tulee sellainen ahdistava tunne, jos tulee hiljainen hetki.
    Olen sellainen tuppisuu, mutta silti kauhea halu olla seurallinen ja sos.aalinen, mutta en vaan ole.

    No en itsekkään ole mikään ylisosiaalinen.En pidä ihmispaljouksista.Välillä olen aika erakko.Viihdyn myös yksikseni.

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


mietteitä vaan. kirjoitti:

Se on outo olo mitä jotkut ihmiset saa aikaa, vaikka olisi vain hiljaa heidän kanssa on vaan hyvä olla. Nekö niitä oikeita mahdollisesti...?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu