Linux Mint ja operaattori saunalahti. Wammu ei tunnista mitään?
http://www.aijaa.com/v.php?i=000689065674.jpg
http://www.aijaa.com/v.php?i=000689065674.jpg
Turvaa tilisi vahvistamalla puhelinnumerosi. Voit silloin palauttaa unohtuneen salasanan tekstiviestillä.
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 11
Vanhimmat
Aika ihmeellistä, että noin kokenut tietokoneen käyttäjä ei osaa käyttää edes kuvankaappausta. Ehkä silloin kannattasi unohtaa tietokoneet kokonaan ;)
Miten se liittyy siihen, ettei wammu osaa löytää minun mokkulaani? Ei löydä edelleenkään mokkulaa, sehän etsii vain puhelinkoneita! Ei mokkula ole mikään puhelin!
Kyllä on rajoittunut tämä linux-käyttäjärjestelmä! Winukassa toimii heittämällä ja onpa kiva viestitellä saunalahden kaanssa ihan ilmaiseksi!
Tai tarkistaaa saldoa! Tai ostaa lisää surffailuaikaa! Eipä onnistu linuxilla!!
Ei sen sinulta tarvitsekaan onnistua. Enkä neuvo sinulle miten tuokaan asia tehdään. HÄIVY TÄLTÄ PALSTALTA VALEHTELEMASTA VITUN WINDOWS-RUNKKARI SIKA!
Kuva kertoo enemmän, kuin tuhat sanaa!!
Osoitat siis taas kerran osaamattomuutesi kun et saa wammuakaan toimimaan. En aio edes vaivautua neuvomaan sinulle miten sen saa pelittämään. Etkä osaa ottaa kuvankaappaustakaan joten eiköhän se kerro sinun taitotasostasi kaiken tarpeellisen.
Linux mintissä ei ole vika vaan sinussa. Lopeta jo ja pysy Windowsin käyttäjänä. Sinua on käsketty jättämään linuxit rauhaan ennenkin. Linux vaatii taitoa säätää asiat toimimaan ja halua käyttää vaikeammin tietokonetta kuin Windowsin kanssa normaalisti käytetään. Kun homman osaa, Linux on helppo, jopa helpompi kuin Windows. Ensin pitää opetella tekemään asiat Linuxin ehdoilla.
"Linux vaatii taitoa säätää asiat toimimaan"
Ihanko totta! Senhän piti olla helppokäyttöinen, jossa kaikki toimii heittämällä?
Vain Windowshan tarvitsee säätöä? Nytkö se onkin linux? Eihän teistä saa mitään selvää - yksi sanoo yhtä, toinen toista! Oletteko ihan tervejärkisiä???
Huhuuu!! Linux-hihhulit!! Miten se viestittäminen operaattorin kanssa tapahtuu linuxilla???
Mänikö jauhot suuhun sen rajoittuneen käyttöjärjestelmänne kanssa???
Kyllä pitää olla rajoittunut linux, kun ei noin yksinkertaista asiaa pysty näyttämään.
Telepaattisestiko te olette yhteydessä operaattoriinne?? Kertokaa toki!
Ei se onnistukaan. Me viestimme Windowsilla! Seiska on ykkönen!
Sinulle ei kerrota yhtään mitään koska olet pelkkä umpipölö Windows-trolli. Jos et osaa niin et osaa. Se ei ole linuxin vika vaan saat syyttää itseäsi jatkossakin. Me emme kukaan täällä aio neuvoa sinua.
http://2jlfpw.alterupload.com/en/
Mielenkiintoinen viestiketju puolen vuoden takaa...hmmm....ovatko asiat muuttuneet yhtään?