toivoa saa,

vaikka se varmaan turhaa tulee olemaan, että somat kasvosi vielä nähdä saan.:*)
Jos seuraava kerta tulee vinkkaa silmää. ;)
5241
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 5

Vanhimmat

MIKSI VITUSSA vinkkailisin?

Äänestä
  • Voi lapsiraukkaa , jolla on tommonen äiti :(

    Äänestä

No ennyt tiiä,en ainakaan kylmiltäni vinkkailisi. Tulee nimittäin turpaa ja kovaa....

Äänestä
  • Joo, mullekin vois tulla turpaan, vaikka nainen olenkin, jos vinkkaisin silmää :D :D. Yks mulkoili mua sen verran pahasti jo silloin kun joutui mut näkemään yhdessä paikassa päivittäin. Parempi kun ei enää satuta kohdakkain ja jos tulee vastaan, niin en edes katso, ettei tule turpaan ;)

    Äänestä

se liene sen vaikeampaa kuin että sovit tapaamisen hänen kanssaan mutta nimettömällä viestillähän se ei toki onnistu.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


hope so kirjoitti:

vaikka se varmaan turhaa tulee olemaan, että somat kasvosi vielä nähdä saan.:*)
Jos seuraava kerta tulee vinkkaa silmää. ;)

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu