kattokaa nyt anttilan d3100 paketteja

5351
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 5

Vanhimmat

Laatu maksaa. Ja niin sen pitääkin.

Äänestä

Mistä hitosta noi vetää noi norm. hinnat?
Ja, kun tukkivat postilaatikkoakin roskalla. Niin miten säästän 450€ ostamalla 499,90€ maksavan paketin, jonka normaalihinnaksi on noillakin ilmoitettu 899,90€?

Kataisia ja kreikkaekonomeja laatimassa mainoksia?

Äänestä
  • Mitäs siitä, jos Nikonin VR on kallista.....monet Sonyn optiikat ovat kalliita kun niistä on jätetty vakaaja pois, vaikka sen pitäis alentaakkin hintaa.

    Äänestä

Oletko ikinä huomannut et Kalle Anttila ostaa poistomyynti eriä ja jälleenmyy niitä
eteenpäin reippaalla alella?
Pikkukauppiaalla ei ole edes varastotiloja niin useille kameroille olemassa.
Poistoerä ei aina meinaa sitä et se olis edellisvuotista mallistoa.
Se voi tarkottaa kans sitä et saatavilla on voinut olla suurempi erä jotakin
halvalla myyntiin jopa maahantuojalla jostain sattuneesta syystä ? Enkä nyt halpuudella meinaa ostajan siitä maksamaa hintaa?

Äänestä

tainnut mennä hintatiedot väärinpäin. Pitääkö myydä 499 eurolla kuten ilmoitettu?

Äänestä

Kommentoi aloitusta


onpa VR KALLISTA :=) kirjoitti:

http://www.netanttila.com/webapp/wcs/stores/servlet/CategoryDisplay?catalogId=1444&storeId=1444&shopId=19652&compartmentId=20160&categoryId=20682&pageId=3&orderBy=1&sortBy=0

ilman vakainta tuplakitillä 150e halvempi KUIN YHDELLÄ VAKAIN perusobjektiivillä

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu