Reppu hiertää epämukavasti selässäni, kun nousen kerrostalon portaita neljänteen kerrokseen. En ole pakannut öljypulloja oikein ja yksi niistä painaa selkärankaani. Hengähdän hetken kun saavun porrastasanteelle ja korjaan kannettavan hierontapöytälaukkuni asentoa. Katson kelloani, olen etuajassa, hieronta- aika on vasta kymmenen minuutin päästä, mutta en jaksa odotella käytävässäkään, joten suunnistan oikealle ovelle ja painan ovikelloa. Se helähtää keveästi kerran ja kuulen hetken kuluttua akselia. Oven avautuessa huomaan mielihyväkseni asiakkaani olevan kerrankin nuorenpuoleinen mies ja vieläpä erittäin miellyttävässä kunnossakin. Tavallisesti asiakkaani ovat reumaisia vanhoja miehiä ja naisia.
Hän seisoo ovella pelkässä valkeassa puuvillapyyhkeessä ja tervehtii minua hymyillen leveästi. Huomaan, että hänen suuret silmänsä ovat käyneet jo vartaloni päästä jalkoihin ja arvelen hymyn johtuvan hyväksynnästä. Tiedän olevani upean näköinen.
- Käy toki sisään, hän sanoo ja astuu sivuun.
- Kiitos. Mihin voin laittaa pöytäni?
- Tänne olohuoneeseen.
Asunto on valoisa ja tilava kaksio, jonka mies on sisustanut yllättävän hyvällä maulla. Kaikkialla on puhdasta ja viihtyisää. Hetken jo epäilen näkeväni naisen kosketuksen, mutta nähdessäni sohvalla pari Playboyta luovun ajatuksesta.
- Hrm, tuota anteeksi, mies mutisee nolona ja korjaa lehdet sohvan alle.
- Ei toki mitään, olen minä pahempaakin nähnyt, virnistän hänelle taitellessani pöytää kuntoon. - Onko tämä ensikertasi? kysyn, ennen kuin ymmärrän nolona sanavalintani.
- On, hän naurahtaa.
Ohjaan hänet pöydälle makaamaan ja asettelen öljypullot viereiselle pöydälle. Levitän ensin hajutonta öljyä hänen selkäänsä ja alan varmoin ottein hieromaan hänen ruskettunutta ihoaan. Lihakset tuntuvat kovina kämmenteni alla, mutta pian tunnen jännityksen laukeavan niistä.
Välillämme vallitsee hiljaisuus, jonka rikkoo hänen ajoittainen mielihyvän huokauksensa. Levitän mentholintuoksuista öljyä vain muutaman pisaran, mutta se tuntuu hetken kuluttua kuuman viileältä sormieni alla. Hän ynähtää hyväksyvästi.
Hänen alastomuuttaan peittää vain sama valkoinen pyyhe, joka ei juuri peitä hänen hyvin muodostunutta takamustaan. Levitän öljyä jaloillekin ja tottunein ottein vaivaan lihaksikkaita pohkeita. Huokaukset syvenevät, kun etenen ylemmäs reisille. Hänen matala äänensä vaikuttaa minuun hypnoottisesti enkä voi vastustaa käteni hienoista ujuttautumista pyyhkeen alle ja reisien väliin. Ihan hiukan vain, puolivahingossa tietenkin, eikä hän tunnut panevan sitä pahakseen. Hänen ihonsa tuntuu miellyttävän sileältä sormieni alla ja öljy tekee ihon herkullisen kiiltäväksi ja liukkaaksi.
Oma hengitykseni alkaa tuntua raskaalta ja mielessäni vilahtelevat kuvat, kuinka revin pyyhkeen hänen yltään, käännän hänet ja annan hänelle perusteellisen hieronnan, omalla vartalollani.
Ääni värähtäen pyydän häntä kääntymään selälleen, jotta voin hieroa toisenkin puolen. Tästähän minulle maksetaan, kokovartalohieronnasta, hoen mielessäni, mutta en voi olla jälleen ihastelematta hänen vahvoja käsivarsiaan, vatsaansa ja rintaansa. Silmät laajeten panen merkille pyyhkeen alla tavallista suuremman kohouman.
- Tuota, anteeksi, hän hymyilee nolona yritellen peitellä jalkoväliään.
- Ei se mitään, se on ihan normaalia, hymyilen rauhoittavasti ja asettelen hänen käsivartensa takaisin hänen sivuilleen.
Otan uuden annoksen öljyä ja hieron sitä hellästi hänen rintaansa. Tunnen hänen sydämensä lyöntien tihenevän hänen hengityksensä tahdissa. Yritän vakuutella itselleni ammattilaisuuttani, kun alan tuntea miellyttävää kihelmöintiä jalkovälissäni. Yritän pitää katsettani neutraalina ja ilmettäni peruslukemilla. Olen ammattilainen, olen ammattilainen, hoen itselleni. Käteni liukuvat rauhallisen voimakkaasti hänen vatsalihaksillaan, kun huomaan pyyhkeen nousseen entistä enemmän. Yritän olla välittämättä siitä, kun siirryn jalkojen pariin, kunnes näen pyyhkeen alta vilahduksen hänen peniksestään. Se näyttää niin kovalta ja samalla samettiselta, täysin valmiilta ja juuri purkautumaisillaan. Nuolaisen kuivia huuliani ja pakotan itseni ajattelemaan mitä tahansa vastenmielistä, mutta silmäni silti harhailevat tuohon vastustamattomaan näkyyn.
Siirryn hieromaan yhä ylemmäs reisille ja jälleen käteni tuntuvat kuin itsestään liukuvan pyyhkeen reunoille. Katseeni vaeltaa hänen öljystä kiiltelevällä vartalollaan, hän näyttää silmissäni ihan kreikkalaiselta jumalalta, huumaavalta.
Katseeni osuu hänen kasvoihinsa ja huomaan hänen tuijottavan minua tummenevin silmin. Tunnen sen katseen, ja hän näkee sen varmasti omissa silmissäni. Yhä pitäen minua katseensa vankina käteni siirtyvät pyyhkeen alle, sivelen öljyisillä käsilläni varovasti hänen elintään, kysyen lupaa, ja hän huokaisee syvään hyväksyvästi. Pyyhe vajoaa pian lattialle ja minulla on täysin esteetön näkymä hänen vartaloonsa. Varmoin ottein hieron hänen penistään, puristan sitä välillä pehmeästi, välillä lujemmin. Sivelen sen samettista päätä sormillani ja tunnen vastustamatonta halua nuolla sitä. Päätän antaa mennä ja nuolaisen sitä kevyesti. Kuulen miehen huulilta hyväksyvän murahduksen, ja annan peniksen liukua suuhuni. Se on jo liukas öljystä ja maistuu hieman mentholille, kun nuolen sitä pitkin pituuttaan, otan sen suuhuni ja imen tasaiseen tahtiin kädelläni samalla runkaten.
- Voi herrajumala, mies parahtaa ja nousee äkkiä istumaan. Hän suorastaan repii vaatteet yltäni, eläimellisessä kiimassaan. Huohottaen kietoudumme toisiimme. Hän hieroo vartaloaan minua vasten, näykkien kaulaani ja tunnen kuinka hänen äärimmilleen kiihotettu peniksensä haluaa työntyä minuun, syvälle, syvemmälle kuin kukaan koskaan. Hän hieroo pakaroitani varmoin ottein, antaen välillä sormensa sujahtaa vakooni ja sen kosteuteen. Olen varma, että tulen jo pelkästä hänen hieromisestaan, tuntuu kuin räjähtäisin juuri sillä sekunnilla. Mutta hän haluaa pitkittää iloamme.
Hän vetää minut pöydälle selälleni, säärieni roikkuessa pöydän reunoilta. Varovasti hän raottaa häpyhuuliani ja puhaltaa niiden väliin hellästi. Se tuntuu uskomattomalta! Hitaasti hän alkaa sivellä sormillaan minua, hyvin varovasti ja pehmeästi, melkein hipoen ihoa, mutta juuri tarpeeksi tehdäkseen minut hulluksi. Kiljahdan, kun hänen sormensa osuvat herkimpään kohtaani, juuri klitoriksen huippuun, siihen parin millin alueeseen, joka pystyy tekemään minusta mielettömän. Hymyillen hän kumartuu jalkoväliini ja nuolaisee kerran ja syvään, sitten hän alkaa hyvin varovasti kielenkärjellään kiihottaa löytöään.
Vaikerran ja voihkin, en uskalla liikahtaakaan, että hän ei lopettaisi ja silti haluaisin repiä hänet pois. Hehkuva polte alkaa hiljaa kerääntyä alavatsaani. Se leviää reisilleni, sääriin ja lopulta varpaisiin saakka, se saa kämmeneni kihelmöimään ja sydämeni takomaan rinnassani kuin mielipuoli.
Kunnes räjähdän.
Selkäni taipuu karrelle, tarraan häntä hänen hiuksistaan ja huudan häntä jatkamaan. Silmissäni kipunoi ja tuntuu etten saa happea, mutta haluan silti lisää. Varovasti hän lopettaa tuntiessaan ruumiini rentoutuvan. Hän tulee ylleni makaamaan ja suutelee minua lämpimästi.
- Jaksatko vielä? hän kuiskaa korvaani.
Annan tekojen puhua puolestaan ja hieron itseäni häntä vasten. Hän murahtaa matalasti, kun hänen peniksensä hieroutuu kuumana hehkuvaan pilluuni. Hän nostaa reiteni rintaansa vasten, asettaa sääreni olkapäilleen ja tulee sisälleni yhdellä sulavalla liikkeellä. Tunnen kuinka hänen peniksensä liukuu sisälleni ja se tuntuu juuri niin upealta kuin uskoinkin. Tasaisen rytmikkäästi hän alkaa liikuttaa lantiotaan ja sovitan liikkeeni hänen tahtiinsa. Hän nostaa minua hieman ylemmäs, että hän mahtuisi tunkeutumaan minuun vielä syvemmälle, hieromaan juuri niitä paikkoja kuin pitääkin. Sama polte alkaa uudelleen kerääntyä alavatsaani ja rukoilen häntä jatkamaan. Hän takoo minua jo melkein eläimellistä tahtia. Näen hänen kasvoillaan pidätetyn orgasmin olevan jo tulollaan.
Supistelen emätintäni hänen peniksensä ympärillä saadakseni hänet tulemaan kanssani yhtäaikaa, ja näen hänen kasvoiltaan loistavan mielihyvän, kunnes en pysty pidättelemään enää omaa orgasmiani ja huudan sen räjäyttäessä minut palasiksi. Hän tulee heti minun perääni karjahtaen ja käy sitten huohottaen päälleni makaamaan, yhä sisälläni nautiskellen supisteluistani.
Makaamme siinä vielä pitkään rauhoitellen hengitystämme.
Syvähierontaa
Hieroja
6
15974
Vastaukset 6
- mahtava
loistava fantasia
- Arska
Herranjumala kun oli mahtava tarina.
- Ansku22
Hiukan unelma.. Lisää!;)
- Jaaahas
vai semmoista täällä kyl kulkeee Näitä pieniä mutta oon kyll 13 vuotta ja ihan OK Toi sunkin tarinas Oli :D
T. Ihminen Asun Suomessa ja ikäni On 13 wee :D
Asun RMK:ssa :D - Leena
Tarina vei mennessään ... :-D
- normaaliko
...minne unohtui kondomi? ;O
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
- 67758
- 113732
- 37696
- 129649
- 67589
En haluaisi sanoa tätä
Mutta olet sokea sille, mitä sinulla jo on! Jos minä olisin sinä, pyrkisin tekemään kaikkeni kohentaakseni nykyistä pari40589Vasemmiston aloite
Pyhäjärvellä, ihan hyvä aloite. Toteutus ja puhdistus pitäisi alkaa ihan omasta pesästä. Näkeehän tuon sokeakin mitä ja58483- 26465
Koska Sofia kertoo totuuden, että ovat eroneet miljonääri miehen kanssa?
Eikö olisi hänelle itselleen helpotus, kun voisi kertoa totuuden. Miksi salata asiaa ja pitkittää sitä harmaan tulevaisu142459Onko suhtautuminen kaivattusi
Fyysiseen vetovoimaan muuttunut? Jos, mihin suuntaan? Tunnetko enemmän vai vähemmän vetoa häneen fyysisesti kuin silloin35458- 41432
Näyttää siltä ettet edes sinä.
Kukaan ei uskalla kohdata aitoa ja syvää sielun rakkautta. Hyvin harvat vain. Ihmisten on turha tavoitella sitä oikeaa30398Maajussille morsian: Farmiviikon voittajat ja häviäjät - Itkua ja pettymystä ei salattu
Maajussille morsian -suosikkisarjassa farmiviikolla selviää, onko ilmassa "sitä jotakin". Rakkauden etsintä on täynnä i0395- 64381
Jos olen aiheuttanut pahaa, pyydän anteeksi
Jos olen omalla kirjoittelullani aiheuttanut täällä jollekin pahaa mieltä tai sotkenut asioita, niin pyydän sitä anteeks58377- 29374
Hei, alettaisko oleen yhdessä?
Miltä tuntuisi jos joku ihminen josta tykkäät sanoisi haluavansa yhteen asumaan? Ajattelisitko menettäväsi vapauden, pys64374- 32361
Jää tyhjää tila
Kun ärrä loppuu. Toivottavasti ei kyhätä siihenkin kirppari. Hävettää koko keskusta.24359- 23357