yritit

heittää sen p***** mun niskaan mut ehei mä osaan lähtee karkuun vaik muutan toiseen maahan,johonki valosampaan ja lämpimämpään;) huh kun ootki kylmä,mä luulin sua joskus toisenlaiseks;)
4153
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 4

Vanhimmat

Mitäs täällä tapahtuu?

Äänestä

m vai n?Mitä ja milloin tämä tapahtui?

Äänestä
  • menee m.......tåmä on tapahtunut jo kaiken aikaa.....olkoo kokonaan poissa jos ei oo antaa ku kylmyyttä...en tiedä mikä vaivaa...

    Äänestä

Sattuuhan niitä väärinarviointeja aina joskus, minkäs sille voi.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


petyin.... kirjoitti:

heittää sen p***** mun niskaan mut ehei mä osaan lähtee karkuun vaik muutan toiseen maahan,johonki valosampaan ja lämpimämpään;) huh kun ootki kylmä,mä luulin sua joskus toisenlaiseks;)

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu