Jopa hurjat 20 avioeroa

haapavetiset lehtitiedon mukaan.
Mitä jussi tuollaisesta ajattelee, vai onko kenties sormet pelissä ?
9196
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 9

Vanhimmat

rakastaa niin myötä - kuin vastamäessä unohtuu monelta.

Äänestä

sehän on nykyaikaaaaaaaaaaaaa. ei mitään uutta.

Äänestä

Miks istä naimisiin menee!!! kun voi harrastaa irtosuhteitakin yhtä hyvin D .....

Äänestä

Nykyään muoti ilmiö tuo ero homma.. Kateus on hoopolan suurinpahe jos kaverilla on hyvä puoliso niin se viedään kieruudella ja vääryydellä

Äänestä
  • Pittää muistaa, että Haapavedellä on enempi miehiä kuin naisia. Ja se, että miesten seksihalut on suuremmat kuin naisten, niin sitähän käy sitte vaikka naapurissa naisissa, kun vain saapi sitä naista.

    P.S. Naapuriin naimaan, kun on se lyhyt matkaki!

    Äänestä

Eikait se katteus ole mithään vaan se jos salassa seurustlee jonkun kanssa niin mistä tietääpi kenen eukko se on D.

Äänestä
  • Janiko seukkaa salassa jonkun muijan kans?

    Äänestä

Niin abc parlamentti päättellyt.

Äänestä

entä sitten ...

Äänestä

Kommentoi aloitusta


vuodessa tekee kirjoitti:

haapavetiset lehtitiedon mukaan.
Mitä jussi tuollaisesta ajattelee, vai onko kenties sormet pelissä ?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu