Avantouinti Kajaanissa

Onko täällä avantouintia vai onko se sisäpiirin juttu? Ainakaan kyseisen artikkelin loppuun ei ole Kajaania listattu:

http://www.mtv3.fi/matkailu/kotimaa/artikkeli.shtml/1445238/australialaistoimittaja-suomessa-rapikoin-kuin-jaatynyt-lintu
5474
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 5

Vanhimmat

siellähän se on Onnelan puolella joen rannassa, mut taitaa nyt jäätilanne olla viel vähän Heikko : )

Äänestä

Pane nettiin hakusana Kajaanin avantouimarit niin pääset yhdistyksen sivulle. Sieltä löydät tietoa miten pääset jäseneksi Tervetuloa joukkoomme

Äänestä

Juu sinne vaan kannattaa mennä hyvän näköisiä naisia,miehet kehuu niitä kovasti kun käyvät niiden kanssa uimassa ja saunomassa.

Äänestä

Teinpä pikku päästön sinne avantoon viime vuonna, kukaan ei huomannu mut kylpivät pötkäleen kans,

Äänestä
  • Oletpa sika

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


Eikö ole? kirjoitti:

Onko täällä avantouintia vai onko se sisäpiirin juttu? Ainakaan kyseisen artikkelin loppuun ei ole Kajaania listattu:

http://www.mtv3.fi/matkailu/kotimaa/artikkeli.shtml/1445238/australialaistoimittaja-suomessa-rapikoin-kuin-jaatynyt-lintu

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu