Läytyykö pk-seudulta ammattitaitoisia shemale-hierojia?
Olisiko kellään jakaa kokemuksiaan shemalen tarjoamasta hieronnasta?
Olisiko kellään jakaa kokemuksiaan shemalen tarjoamasta hieronnasta?
Turvaa tilisi vahvistamalla puhelinnumerosi. Voit silloin palauttaa unohtuneen salasanan tekstiviestillä.
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 16
Vanhimmat
Shemale tarkoittaa seksityöläistä tai aikuisviihdenäyttelijää. Sellaisia palveluita ei täällä välitetä ja niistä kerrota. Shemale tässä myös viittaisi siihen, että hänen genitaaleillaan olisi jotain merkitystä sinun hierontasi kanssa, mitä muuta väliä sillä muka on kuka sinua hieroo. Mitähän merkitystä se siis voisi olla, kun hierojat yleensä pitävät vaatteet päällään? Seksihän sinulla on mielessä.
Emme neuvo sinua seksipalveluiden hankkimisessa. Niistä ilmoittavia ammattisivustoja on olemassa, josta löydät suomessakin tarjottavista palveluista tietoa googlaamalla. Tämä foorumi ei ole seksityöfoorumi, joten turhaan täältä kyselet.
http://en.wikipedia.org/wiki/Shemale
"Shemale (also she-male) is a term used in sex work to describe trans women with male genitalia and augmented female breasts from breast augmentation and/or use of hormones.[1] According to Professors Laura Castañeda and Shannon Campbell at the University of Southern California's Annenberg School of Journalism, "Using the term she-male for a transsexual woman would be considered highly offensive, for it implies that she is working 'in the (sex) trade.'"[2]"
Ymmärrät varmaan, että sinäkin olet shemalettelusi oppinut juuri pornon kautta.
Kokeilehan sihteeriopiston foorumia, täällä tuskin kovin moni käy maksullisissa naisissa.
Mikäs tässä aiheessa nyt ongelma oli? Kyllähän täällä muitakin shemale/ladyboy treadeja on.Sitä paitsi ei kyseessä olut seksin tarve, vaan hieman tavallista exoottisempi hieronta.
Anteeksi nyt kuitenkin!
Edelleen, sitä anaalihierontaa voi kysellä jostain muualta kuin täältä.
Mitä sitten jos on muita ketjuja? On oikein olla pervo häirikkö kun muutkin on??
Jos mielessä ei tosiaan ollut seksi vaan kiehtovan exoottinen ajatus siitä että hierojalla on munat, helpointa on etsiä joku miespuolinen hieroja.
Ei niitä muitakaan threadeja arvostella, mutta Suoli24:n p a s k a ylläpito ei ole poistanut niitä lukuisista valituksista huolimatta. Häivy, runkkari!
Piti sanoa "arvosteta" ja r u n k k a r i.
Saisi Suoli24 tähdittää sanat "transu", "shemale", "ladyboy" yms. mutta turha toivoa, tämä on joku natsiskinien pitämä palvelu Ruotsissa.
Ollaanpa täällä herkkänahkaista väkeä.
Onks transihmiset todellakin "naisista" herkimmät?
Kasvakaa nyt aikuisiksi, hyvät transut! ;)
Hei, sinä tunneälykäs "mies". Menepä jonnekin naisten palstalle huorittelemaan tai vonkumaan jotain eroottisia palveluksia, niin saat samanlaisia reaktioita kuin transuttelusta ja shemale-nimittelystä saa täällä. Menepä vielä kasvotusten sanomaan tuollaista väärään paikkaan, niin sen jälkeen "kasvaminen" onkin yhtäkkiä sinun tehtäväsi, nimittäin nenässäsi olevan luumurtuman ja kenties hampaattomien ienten umpeen kasvaminen.
Olet siis sitä mieltä että transut on surkimuksia joita saa solvata vapaasti ja heidän pitää kuunnellä hiljaa ja kiltisti.
Olet oikeassa. Vapaa palsta.
Eläkeläinen nostelee ketjuja
Tänne ilmestyi joku uusi shemalediggari joka kaivelee näitä arkiston helmiä esiin.
Onnea uuden persoonan synnylle.