Toimiiko teillä muilla DNA mokkula moitteettomasti täällä Raisiossa? Itselläni toimii erittäin hitaasti, sain uuden mokkulan kun valitin hitaudesta ja olen lukinnut sen 3G verkkoon, mutta ei vaan jaksa ladata sivuja. Miten mahtaa toimia muiden operaattorien mokkulat, kertokaa jos on kokemuksia.
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 9
Vanhimmat
Ei toimi aina dna/welho laajakaistakaan enää. Ota Soneran nettitikku. DNA:lla suuria vaikeuksia nopeuksissa.
Soneralla voi olla nopeudet kohdillaan, mut paljon riippuu millä alueella oot! Varppeen alue ei oo mikään Soneran käyttäjän paratiisi... Toimii jos toimii ja silloinkin trendin mukaisesti pätkätöinä. ;)
Saunalahti on aika tasasen varma ollut Varppeessa.
Kerttulassa ainakin toimii dna mokkula erittäin hyvin ja mokkuloitahan ei muila olekaan vaan nettitikkuja...
Dna nettitikku on ihan romu koko ajan sekoilee ja aina, kun pelaa se pätkäsee ja seuraavaks näät, että ukkos on kuollu. Ei ikinä kannata ostaa DNA-nettitikkua.
Kaurissa DNAn mokkula toimii huonosti. Soneran on parantunut, vaikka ei ole hyvä
Kaanaassa mokkula toimi myös huonosti, pätki ja välillä lopetti toimintansa kokonaan. Itse mokkulakin hajoili monta kertaa. Irtisanoin koko mokkulan :)
DNA toimii huonosti, koska netti sekoaa tunnin välein. Sitten pitää irroittaa akku ja sitten se toimii. Ei kannata ostaa DNA nettitikkua
Ei toimi vaikka mokkula vaihdettu kolme kertaa.Nopeudet vaihtelevat paljon eikä luvattua nopeutta pääse lähellekkään.Vähänväliä yhteys katkeaa juuri kun on saanut jonkun asian valmiiksi Ja tämä tapahtuu 400 metriä DNA:n toimipisteestä?
Mikä DNA, sehän saatana pistää laskuja Welhon nimissä paskianen