Katso peiliin

ja totea mies! Et sä koskaan pääse musta yli rämpimättä polvillesi mudassa. Ylös nouseminen on hankalaa
3163
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 3

Vanhimmat

Onko tämä "katso peiliin"-naiselta oikeasti miehelle?

Äänestä

Hah hah,vain unissas !!!!!!!!!!!

Äänestä

Taas hetaan perjantai provoo. Laita jotain tunnistetta kehään. Päästetään härät irti. :D

Äänestä

Kommentoi aloitusta


myönnä itsellesi kirjoitti:

ja totea mies! Et sä koskaan pääse musta yli rämpimättä polvillesi mudassa. Ylös nouseminen on hankalaa

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu