Millainen tuo mahtaa onko kokemuksia kannattaako varata?
Tuo on jossakin siellä Patongilla.
Tuo on jossakin siellä Patongilla.
Turvaa tilisi vahvistamalla puhelinnumerosi. Voit silloin palauttaa unohtuneen salasanan tekstiviestillä.
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 6
Vanhimmat
Varaa vaan.Ihan ok paikka !
Kannattaa varata.
Oli aikaisemmin Jintana niminen mut tekivät uuden päärakennuksen ja entisen laittoivat uudenveroiseksi. Allasalue uusittu myös.
Nimi muuttui samalla ja hinnat nousi, mut hieno hotelli. Ei meluhaittoja.
Lähellä rantakatua kun menee oikoreittiä: Hotellista poistuessa lähdette vasemmalle.
Kun katu päättyy, ennen viimeistä kerrostaloa vasemmalle talojen välistä (on semmoisia betonilaattoja).
Mukava kuulla, että hyvä hotelli. Meillä on matka varattu maaliskuuksi. Onko hotellissa paljon venäläisiä asiakkaita? Ja millainen aamupala oli?
En osaa sanoa R-Marin aikaan venäläisistä enkä aamupalasta.
Mä olin Jintanan aikaan siellä kun paaluttivat uutta rakennusta, mut hotelli on hyvä ja hyvällä paikalla.
Käytiin lokakuussa katselemassa siellä pihalla ja hyvältä näytti.
Luulen ettette tule aamupalaan pettymään ja toivottavasti ei paljon venäläisiä
"maailmanomistajia" ;).
EI sieltä venäjän molotusta korviini kantautunut. Suhteellisen pieni hotelli. Asustelevat siinä vastapäisessä isommassa hotlassa. Nehän tarvitsee paljon huoneita ku nitä on aina isolauma. Hotellinportista ku ulos menette on heti hyvä hieronta paikka,käykää.Ennen porttia vasemmalle gueshousen pihalla löytyy myös kauppa thai keittiö. Minä asustelen siellä lomaillessani:)
Voi kiitos vastauksista ja kiva tietää, nyt varasin tuon ja Tammikuulla sinne sitten:-)