seuralainen pk-seutu

Olen 26v. eksoottisen Tumma Kaunis nainen ja.hyvä vartalo.
Tarvin pikaisesti töitä.
En ole kiinnostunut porno alasta joten turhaan lähettelette mitään työtarjouksia!!!!

[email protected]
4197
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 4

Vanhimmat

Eli et hae töitä.

Äänestä

what?sokea taidat olla.

Äänestä
  • paljo maksaa sex siivous. kohta tulee mulle taas eläke.

    Äänestä

  • "joten turhaan lähettelette *mitään* työtarjouksia!!!!"

    yo. lauseessa 'mitään' viittaa siihen että et halua töitä.

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


bella85 kirjoitti:

Olen 26v. eksoottisen Tumma Kaunis nainen ja.hyvä vartalo.
Tarvin pikaisesti töitä.
En ole kiinnostunut porno alasta joten turhaan lähettelette mitään työtarjouksia!!!!

[email protected]

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu