Miehen lunto

Pikkujouluissa nähtyä......voi, voi, niin se vaan menee...on mies sitten vapaa tai varattu niin aina on valmis uuteen seikkaluun, jos vaan nainen on valmis peliin.
Mikä miehiä oikein ohjaa? Ei se sormus merkkaa illan edetessä yhtikäs mitään!
Näin on näpykät!
20304
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 20

Vanhimmat

mitä sitte, kouvostoliiton ämmät on mulligansissa suunapäänä ja hyökkää heti miehiin kiinni kuin sika limppuun ennen kuin narikasta sattuu pääsemään.

Äänestä

sä liimalissuko et oo persettä jakanu??

Äänestä
  • Kyllä ne muijatkin sekoilee. Oli pikkujoulut tai ei.

    Äänestä

Onko nyt morkkis? Kovakin? Sekoiltu on ja kaikki näki..!!!

Äänestä

Näinhän se on, anteeksi vaan kouvolan "herrat"! Kun parhaansa yrittää niin aina joku suostuvainen löytyy...

Äänestä

Nii, jos ei olisi peliin valmiita naisia, niin eipä miehet yrittäis, mut me tiedetään että aina löytyy naisia, jotka on valmiita antamaan, sekä vapaita että varattuja naisia.

Äänestä

Tarviiko siihen ihan peliä? Miten pelataan sitä peliä, mie en osaa?

Äänestä
  • Rahalla saa.................

    Äänestä

  • Lottoaja kirjoitti:

    Rahalla saa.................

    Ja hyvällä ulkomuodolla.
    Tai isolla ja osaavalla "jormalla".

    Äänestä

hu*ran puhetta. kauniimmat naiset saa ilman rahaa ja isoa munaa.

rumat ylimeikatut tuksut on sitten eri asia.

Naiset tykkää taivaanrannan maalareista, komeista ja vähän köyhemmistä,
joilla on miehekäs kroppa.

kaikki tylsimykset ja viinalle haisevat juopot juoksee yöelämässä.

mites nyt suu pannaan räkäläsepot?

Äänestä
  • Todellakin raha, ulkonäkö ja sänkytaidot ovat ratkaisevat. Luonne tietysti myös.
    Joka muuta väittää, on auttamatta väärässä.

    Äänestä

  • moi neitsyt,et purkais jos oisit....

    Äänestä

Puhut soopaa.
Miksi kukaan antaisi ylimielisille h*orille paikkansa siksi kun ne haluaa rahaa?
Entä jos olisitkin köyhä, niin alkaisitko vihaamaan näitä lutkia?
Entä jos olisit ruma niin nämä lumput kattoisivat sua vihasesti ja iljeksyen, tuntuisiko se kivalta?

Niin mitä v*ttua pitää olla sellaisen lumpun kanssa kun ei kukaan tykkää tuollaisista ylpeämielisistä itseään täydellisenä pitävistä k*sipäistä??
Sinäkö?

ethän sinä ole mies etkä mikään. Minä itse en ole köyhä, enkä ruma ja sänkytaidoista en tiedä enkä jaksa arvioida mutta kaikenlaiset k*sipäälutkat ja horatsut jotka noiden sun kriteerien mukaan tykkää susta niin potkin niitä mielelläni p*rseelle ja etuilen jonossa.

eli kukkoile vaan sitaattejasi, mutta tässä oli tämän miehen sana.

Mikäs p*rkeleen ukko sellainen on joka antaa akan käskyttää. Eihän me ukotkaan akkoja valita pelkästään ulkonäön, saati lompakon perusteella?? eihän?


vai onko sulla sitten vain k*sta päässä?

Äänestä
  • Mikäs sinuu puristaa ja ahistaa, laps parka..?!
    Voinko mie sinnuu jotenkin autaa?

    Äänestä

  • Otat sä naiseltas pataan ? Ilmeisesti, tai sitten olet vaan luuseri , joka ei naisilta saa, ja se tekee katkeraksi

    Äänestä

  • le -45--56 kirjoitti:

    Otat sä naiseltas pataan ? Ilmeisesti, tai sitten olet vaan luuseri , joka ei naisilta saa, ja se tekee katkeraksi

    Oisko se miehen luonto geeneissä? Mies on saalistaja. Tahtomattaankin?

    Äänestä

  • le -45--56 kirjoitti:

    Otat sä naiseltas pataan ? Ilmeisesti, tai sitten olet vaan luuseri , joka ei naisilta saa, ja se tekee katkeraksi

    Ai olen luuseri jos en naiselta saa?
    Entä jos ei kiinnosta ottaakaan?

    Äänestä

  • tulen toimeen yksin kirjoitti:

    Ai olen luuseri jos en naiselta saa?
    Entä jos ei kiinnosta ottaakaan?

    Oma käsi paras käsi.

    Äänestä

" Oma käsi antaa aina,
Lauantaina sekä sunnuntaina,
Ei se nalkuta, se vain lisää halajaa,
valkoista elämän vaniljaa,
oi' käsi mun rakastan sua ainahin,
olet mun, olen sun ihanaiseni,
ethän koskaan minnuu jätä rakkahin,
pysyt kehossani ain ja ikuisesti. "

Äänestä
  • Kyllä sitä iso mies tahtoo ihan oikeaa piparia. Näin joulun alla etenkin.

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


Liimalissu kirjoitti:

Pikkujouluissa nähtyä......voi, voi, niin se vaan menee...on mies sitten vapaa tai varattu niin aina on valmis uuteen seikkaluun, jos vaan nainen on valmis peliin.
Mikä miehiä oikein ohjaa? Ei se sormus merkkaa illan edetessä yhtikäs mitään!
Näin on näpykät!

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu