yksinkö tässä pitää aina

iltakaffeet juoda. Vaikka tarjolla olisi suklaakakkua,aprikoosi/banaanitäytteellä. nam..jädeä ja kinuskileivoksia..No, menee se näinkin..
6111
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 6

Vanhimmat

Joo,nykyään ei oo vasta pelurii"naista"

Äänestä

siitäs sait

Äänestä
  • tarkoitin makean määrää...ei sitäpaitsi hullummat eväät.
    Kahvit yksin ei ole kiva juttu :(

    Äänestä

  • voikka leipä kirjoitti:

    tarkoitin makean määrää...ei sitäpaitsi hullummat eväät.
    Kahvit yksin ei ole kiva juttu :(

    Eipä

    Äänestä

Mites, olisko vielä herkkujen lisäksi pikku tilkka konjamiinia ?

Äänestä
  • Tottakai :). Sitähän löytyy jokaisen herrasmiehen baarikaapista..

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


kaloripommi kirjoitti:

iltakaffeet juoda. Vaikka tarjolla olisi suklaakakkua,aprikoosi/banaanitäytteellä. nam..jädeä ja kinuskileivoksia..No, menee se näinkin..

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu