Moi!
Mua on viikon verran vaivannut korvakäytävän tulehdus. Kävin tänään lääkärissä näyttämässä korvia, ja lääkäri määräsi antibioottikuurin sekä korvatippoja.
Antibiootti on nimeltään Amoxin Comp 875.
Otin tänään päivällä (about klo 14.00) ensimmäisen kapselin tota antibioottia ja nyt näin illalla huomasin että iho on alkanut jotenkin pistelemään.. Mitä tämä vois olla?
Sivuoireita? Haittavaikutuksia?
Mua on viikon verran vaivannut korvakäytävän tulehdus. Kävin tänään lääkärissä näyttämässä korvia, ja lääkäri määräsi antibioottikuurin sekä korvatippoja.
Antibiootti on nimeltään Amoxin Comp 875.
Otin tänään päivällä (about klo 14.00) ensimmäisen kapselin tota antibioottia ja nyt näin illalla huomasin että iho on alkanut jotenkin pistelemään.. Mitä tämä vois olla?
Sivuoireita? Haittavaikutuksia?
Vastaukset
Vanhimmat
Ei vielä vastauksia
Aloittaja odottaa vastauksia. Kerro oma näkemyksesi ensimmäisenä.