Kalakukkokruising

Kalakukkokruising oli tänä vuonna järjestetty oikein esimerkillisesti, vaikkakin omia pulloja alueella tuntui olevan ihan riittävästi, mutta se nyt on niiden tyhmyyttä jotka sitä niitä sinne kantoivat.

mutta kyllä oli hienosti järjestetty!

ja porukkaa riitti parkkipaikan täydeltä.
2375
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 2

Vanhimmat

ja keli oli kohdallaan...
ainuita pellejä oli kumin polttajat parkkisella.....
ainut mikä jäi hampaan koloon oli hesburgerin tyhmyys kun ei mestaa tajua pitää auki kun on nälkästä porukkaa....ei taideta ymmärtää asiakas virtoja...

Äänestä
  • KylläJoo!! Hyvin oli kaikki järjestetty, ilman suosi ja silmänruokaakin oli riittämiin!! Kyllä tuli nähtyä nämä pelletkin parkkipaikalla kuminpoltossa.. Mutta kiitos järjestäjille hyvästä tapahtumasta!! Ensi vuonna uusiks??!!??!

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


Yksi monesta kirjoitti:

Kalakukkokruising oli tänä vuonna järjestetty oikein esimerkillisesti, vaikkakin omia pulloja alueella tuntui olevan ihan riittävästi, mutta se nyt on niiden tyhmyyttä jotka sitä niitä sinne kantoivat.

mutta kyllä oli hienosti järjestetty!

ja porukkaa riitti parkkipaikan täydeltä.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu