miten V#TUSSA saa acer 7520g otettuun webbikameralla kuvan????

sama ku otsikko
568
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 5

Vanhimmat

etsi koneeseen kuvanottoo sovellus niinkuin esim. cyberlink

Jos tietäs ohjelman nimen mikä siellä koneessa on, niin se onnistus ainakin seiskassa kirjoittamalla sen ohjelman nimi tonne suorita ikkunaan joka on star-valikossa.

Äänestä

Asenna Ubuntu ja siihen Cheese.

Äänestä

pitää kokeilla..tänk jyy

Äänestä

Cheese on ala arvoisin webcam sovellus mitä maa päällään kantaa...vuodelta kivi ja kirves joka ei edes toimi! älkää tollasta soopaa tarjotko kenellekkää!

Äänestä

Onko wintöösitrolli muka kokeillut sitä.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


whattafuk? kirjoitti:

sama ku otsikko

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu