Olen voyeuristi eli kiihotun todella paljon kun saan katsella pariskunnan seksiä. Mutta tuntuu siltä että meikäläinen on se syrjityin mahdollinen "perversio". En halua mitään laitonta eli katsella salaa ihmisten ikkunoista, vaan luvalla. Missä tämä on mahdollista!
P.S. en sitten ole mikään limainen läski ukko, vaan hyväkuntoinen alle nelikymppinen mies.
P.S. en sitten ole mikään limainen läski ukko, vaan hyväkuntoinen alle nelikymppinen mies.
Vastaukset 18
Vanhimmat
Kyllä löytyy pareja jotka ottaa katsomaan joutuu kyllä hieman maksamaan,mut saa katsella niin läheltä kuin haluaa jotku antaa myös koskea.
ei tarvine maksaa tosin matkat maksaa! euroopassa löytyy nakurantoja
missä parit yksn ym kokoonpanot lempii ihan avoimesti!!
viime kesänäkin käytiin rantsussa jossa n. 20 paria naiskenteli ja ympärillä tietty voyeristeja myös nais pareja näkyi
Missäpäin Eurooppaa on nakurantoja joissa voi katsella vapaasti parien lemmiskelyä? Jos löytyy täältä Suomesta sellaisia pareja niin olisin kiinnostunut katselemisesta. Vastauksia, [email protected]
kiihottuisitko nuoren naisen masturboinnista? (;
Hei! En ole aloittaja, mutta samanhenkinen kuin hän. Olen 38-vuotias komeaksi kehuttu mies. Kysymykseesi: kyllä kiihottuisin. Olisiko sinulla mielenkiintoa asiaa kohtaan, siis antaa miehen katsoa, tai ehkä katsoa masturbointia puolin ja toisin?
Muutamalle naiselle olen lähettänyt videota omasta masturboimisesta ja laukeamisesta. Kiihottaa tietää toisen katsovan sitä...
Heips..kerro vain tarinasi niin olisin innokas toteuttamaan..olen avoinmielinen muttat olisi toki mieli saada naistakin jossain välissä..
Olemme 40 pari ja nautiskelemme aina lomareissuilla nakurannoista. Jokin aika sitten olimme Inglesin dyyneillä ja nautimme naiskennella siellä, eikä meitä haitannut, jos joku katseli. Päin vastoin ! Tosin piti olla tarkkana, ettei kukaan kuvannut salaa puskista tai"piilokameralla" laukusta tms. muusta paikasta.
Vaimo myös teki temput kädellä yhdelle saksalaiselle miehelle samalla, kun otti minulta suuhun. Aikamoinen kokemus.
Suomessa ei kyllä moista uskaltaisi tehdä noin julkisisti, mutta kauempana kyllä !
Samoin on tullut sekstailtua dyyneillä.Odotellaan taas kun kohta päästään uusia kokemuksia vaimon kanssa kokemaan ja näkemään.
Minäkin nautin suunnattomasti katsellessani parin rakastelua. Mutta on aika vaikea löytää sellaista sopivaa paria, jota pääsisi katselemaan useamminkin. Jos joku katselusta kiihottuva pari lukee tämän, niin laittakaahan sähköpostia osoitteeseen [email protected] Olen luotettava 51v. mies Pirkanmaalta.
Minä olen alle nelikymppinen nainen ja minua kiihottaa myös katsella pariskuntien sekstailua, vaikka vähän hurjempaakin. Muodokas nainen on aina plussaa.
Kiinnostaako viellä?
Ei ole "epänormaalia". Ihanaa, että löytyy myös naisia. Itsekin tykkän katsella sen lisäksi, että olen katseltavana !
Naiset ja parit jos haluatte,että teitä katsellaan niin vastatkaa sexitreffeillä olevaan ilmoitukseeni haluaisin katsella parien sexileikkiä myös naisen sauva-ja sormileikit kiinnostaa palstalla mies etsii pareja vastaamalla saatte luotettavan ja kohteliaan katselian!
Meitä on kolme viiskymppistä naista ja pidetään välillä "naisten ilta" ja hyväillään ja työnnetään dildoja. Nyt ollaan otettu tuttu nuori poika mikä saa alasti katsella ja runkata. Vaikka ollaankin lespoja tuntuu hyvälle kun saa välillä nuoren pojan kyrpää kunnolla muiden katsellessa.
olisin myös kiinnostunut katselemaan parien puuhia.
42v mies olen
jos pareja kiinnostaa niin ottakaa yhteyttä uros42 at suomi24.fi
Tuohan kuullostaa ihanalta.. kun saa katsella ja runkkailla..
Olen iän myötä ruvennut haluamaan katsella nuoria poikia, salaa runkkaamista tai kun srippaa ja tyydyttää itseään edessäni. Siitä välillä maksaa kun saa katsella ja saa munaa kun haluu. Halut ne on vanhallakin kun nuoria runkkareita löytyy.
Ruissalon nude rantsul on noita pareja jotka tykkää kun heidän panemista katsotaan, on nähnyt monia pareja siellä nussimassa, joskus ollu mies runkkaamassa vieressä.