lynx 5900

itselläni on 81vuosimallin 5900 lyne ja matto huonossa kunnossa, mistä sais maton ja tietääkö kukaan minkä kokonen matto siinä on?
3796
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 3

Vanhimmat

IDIOOTTI HOMO!!!!!

Äänestä
  • Joo. Juuri tuollaisia asioitahan Seppo juuri kyseli. Kullin sijasta kuitenkin ehdotan, että Seppo kävisi Teo Lehtimäki Oy:n sivuilla. Kyseessä on nimenomaan moottorikelkkojen varaosiin keskittynyt tukkukauppaa ja maahantuontia harjoittava yritys. Heidän sivuillaan on varaosaluettelot lähes kaikista mahdollisista Suomessa käytettävistä kelkoista. Lynxeihin yleensä myös vanhoihin löytyy hyvin osia. Jos esim. alkuperäisen maton valmistus on loppunut, tarjolla yleensä on ehdotus jonkun muun maton asentamiseksi.

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


seppo kirjoitti:

itselläni on 81vuosimallin 5900 lyne ja matto huonossa kunnossa, mistä sais maton ja tietääkö kukaan minkä kokonen matto siinä on?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu