Huomenta! Mikä on ihannemiehenne/pojanne ikä? Entäs mitä toivotte siltä pojan/miehen munan koolta tytöt? Laittakaa myös oma ikänne. Näistä on ollut niin vähän täällä keskustelua että olisi aiheellista jutella.
Miehen/pojan ihannemitat
Forest boy
15407
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 15
Vanhimmat
------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------.
Neiti98 auta mua! Tungin mun pippelin yhen tytön pimpsaan ja nyt se ei lähde pois sieltä! Mitä mun pitäis tehdä!!??
Eipäs kuin c=================================3
Hoikka kundi..pituus vähän päälle 180...olis ihan ok. kalu normi kalu(n.14) Sellanen on hyvä paketti.
Jaa... ikäs siitä vuoden nuoremman- vuoden vanhemman väliltä. Itseäni joko rotevanpi tai vähintään minua pidempi eli n.170 ylöspäin. Niin ja kalu semmonen normi (13-15) on ihan soppeli :)
Noin 170 ja kalu semmonen noin 12-16 ois musta hyvä :)
Oho, missäs on kaikki "alle 17 cm pitkä kalu ei kelpaa mihinkään" -kommentit?
Ja miks useimmat jätkät kelpuuttaa normirinnat, eli ei tarvi olla mikää Pamela?
Niinpä missä on naiset/tytöt jotka haluaa isoa melaa?
riittää kun poika on itteäni pitempi eli vähintää 175cm ja normikokonen, ja kalun pituudella ei oo perjaatteessa mitään merkitystä ainakaa noin sentin tarkkaan :D
no sellanen 177-182 pitkä ja painoa sais olla 75-110kg/tietty lihasta;)9 ja vehje sellanen 18-22cm ;)
Paljokos tytöt olette iältään ketkä tänne vastailette?:)
Oon 13 v. Pituutta noin 180 cm, kalu noin 9 cm lepoasennossa ja sixpäck. Mitä tytöt tällasesta sanois? ;)
Ihanne on että molemmat on huipussa.....
Kun mä olin vielä alaikäinen, ihastuin vaan yli 180cm hoikkiin poikiin! Sit mä vaan 21-vuotiaana rakastuin 175cm poikaan, joka on lihaksikas ja sillä on pieni kaljamaha!
Mun eka poikaystävä oli 182cm ja tosi hoikka. Sillä oli kyllä liian iso... En tiennyt, että voi olla! Sillä oli n 20cm pitkä ja suht paksu. Mut se tuntu inhottavalta!
Sen jälkeisellä oli sit taas minimuna. Tosi ohut ja n 13cm pitkä. Se ei tuntunut paljoa. Nykyisellä on sit 15cm normipaksunen, eikä seksi oo ikinä ollut niin hyvää!
Se on melkein tarua se jättimunan etsijät! Ehkä sitten kun on saanut pari vauvaa ja paikat löysänä, olis kiva sellainen löytää. Mutta turhaan vaan sattuu eikä tunnu hyvältä!