Kuopion lasaretti / Leo Repo /silmälaser

Hei!
Onko kenelläkään kokemusta kyseisestä yrityksestä ja lääkäristä tai onko kukaan kuullut tuttavien kokemuksia. Harkitsen silmälaseriin menoa Revon luo.
15946
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 1

Vanhimmat

kävin maaliskuussa 03 Kuopiossa Leo Revon vastaanotolla laserleikkauksessa. leikkaus onnistui hyvin, miinuksia oli -8,5 ja nyt en käytä laseja ollenkaan. Molemmat silmät leikattiin samalla kertaa, kaikenkaikkiaan hieno juttu ja Leo Repo on miellyttävä ja asiallinen silmälääkäri. Rohkeasti vaan vastaanotolle.

Äänestä

Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastainen viesti.

Kommentoi aloitusta


Laseriin... kirjoitti:

Hei!
Onko kenelläkään kokemusta kyseisestä yrityksestä ja lääkäristä tai onko kukaan kuullut tuttavien kokemuksia. Harkitsen silmälaseriin menoa Revon luo.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu