Pitkään mietin uskallanko mennä pieneen hierontapaikkaan, mutta riittävän kipeät hartiat saivat uskallukseni voittamaan.
Kokeilin Aroma Hierontaa malmilla Pekanraitti 15 C:ssä.
Kokemus oli parempi kuin uskalsin odottaakaan. Paikka oli siistä ja hieroja koulutettu.
Lopputulos on että hartiat voivat taas paremmin ja menen uskoakseni uudelleen paikkaan jälleen ennen joulua :)
Osaava hieronta Malmilla
8
3174
Vastaukset
- en mainosta
Ja olet paikan omistaja.
Valitettavasti paikka on aivan perseestä. - risu 12
Oliko se thai aroma hierontaa.lol
- lainet
Etpä turhaan kehunut oli hyvä hieronta. Huomasi kyllä että oli koulutettu hieroja. Varmasti käyn uudestaankin. Ei ole valittamista paikassa eikä hierojassa. Sopivat otteet ei liian rajusti, mutta ei myöskään mitään silittelyä. On vaan yllättävän vaikea löytää tuo paikka kun oikeastaan on Pekanraitista eteenpäin jatkuvan kävelykadun varrella.
- Sam0049
Malmilla käydessäni huomasin ko. paikan. Onkohan se vielä toiminnassa, kannattaisiko kokeilla?
- Matthew
Moi,ei ole vaikea löytää.Tulet Stadin keskustasta päin Latokartanon tietä,käänny oikealle Vilppulan tielle,käänny heti vasemmalle parkkipaikalle,aja parkkiksen päähän niin näet Thai Hieronta "välkkyvalot"(Pekanraitti). Suosittelen,monen vuoden kokemuksella.
- Kunnon poika
Kiitos neuvosta, sillä olen kerran yrittänyt mennä, mutta en löytänyt paikkaa. Täytyy korjata vahinko ensi tilassa. Paikassa kuulemma rentouttavaa hierontaa.
- Svante
Myös minä olen ajatellut piipahtaa aromahieronnassa, miten on hierojien iän kanssa nuoria vai kokeneita ihon vatkaajia?
- Vanttuut
Olen aikonut käydä, mutta kiireitä pidellyt. Onko joku käynyt äskettäin, jotta millaista hieronta nykyään, kun pakkaa hierojat noissa paikoissa vaihtumaan, että millainen mahtaa olla hieronnan taso, ja myös viimeistely.
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Lindtman I vasemmistohallitus aloittaa viimein Suomen kuntoon laittamisen
Tässä nyt on 3 vuotta seurattu irvokasta kärsimysnäytelmää nimeltään "valtion budjetin tasapainotus by äärioikeisto", ja1892704Missä viipyy persujen lupaama euron bensa?
En edes muista milloin bensapumpussa olisi ollut ykkösellä alkava litrahinta. Missä siis viipyy persujen lupaama euron b1482407Kirje, PellePelottomalle.
Tärkeää olisi luoda ystävyys, että se, jota rakastaa, on samalla paras ystävä ja luotettavin, jolle voi ja uskaltaa luot1061132- 94989
- 64921
Martinan hevoset.
Tämä todella kaunis ja ketterä harmaa hevonen jolla monet kilpailut voitetaan ei ole Martinan.Tytär ratsastaa sillä tait241826Mistä löytyy naisseuraa sinkkumiehelle?
Kertokaapas kokeneemmat mistä löytyis naisseuraa sinkulle. Ihan ois eukko nyt tosissaan hakusessa. Tanssipaikat kun on a20820Persut jakavat tekoälyllä tehtyjä kuvia maahanmuuttajista somessa
Eivät mainitse, että ovat tekoälyllä tehtyjä. Eivät näe asiassa mitään ongelmaa. Valehtelijapuolue taas vauhdissa. Unka288791Voi teitä naisia
Suudeltiin ja nukuttiin toisissamme kiinni mutta pillua ei tullu, ei edes aamulla. t.38vmies90785Hyvä meininki
TTP:ssa väkeä tosi runsaasti paikalla. Hyvää ruokaa jälleen ja munkit ja sima erinomaista. Kiitos yrittäjälle! Hieno Vap22718