Isä Mitro Oulussa

Olin menossa katsomaan ja kuuntelemaan Isä Mitroa, mutta taidan nyt jättää väliin.
En halua kannustaa härskiä käytöstä.
368
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 3

Vanhimmat

Kuulut silti kirkkoon ja tuet pedofiliaa sitäkautta!
Mutta siitä elä puhu ääneen!

Äänestä

Isä Mirto on meidän uusi idoli! se on kunnon suomalainen härski hartikainen

Äänestä

rouvien on syytä olla varovaisia isä rasputinin läheisyydessä.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Härski Hartikainen kirjoitti:

Olin menossa katsomaan ja kuuntelemaan Isä Mitroa, mutta taidan nyt jättää väliin.
En halua kannustaa härskiä käytöstä.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu