joskus tupakoivat

ihmiset ovat vain rennompia
5102
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 5

Vanhimmat

Varmaan rento-olo tuleekin sairaalan keuhko-osastolla :D

Äänestä
  • Jos vaikka kerran viikonlopussa polttaa muutaman tupakan, se tuskin ketään vie sairaalaan. Tupakoinnin lopettajissa on niitä, jotka kiroavat tupakan ja suhtautuvat siihen kuin absolutistin alkoholiin. Nämä joskus tupakoivat ovat oikeasti rennompia.

    Äänestä

  • n,,,juy kirjoitti:

    Jos vaikka kerran viikonlopussa polttaa muutaman tupakan, se tuskin ketään vie sairaalaan. Tupakoinnin lopettajissa on niitä, jotka kiroavat tupakan ja suhtautuvat siihen kuin absolutistin alkoholiin. Nämä joskus tupakoivat ovat oikeasti rennompia.

    Hyi saatana! Tupakoivat naiset = yäk, polttipa sitten kuinka harvoin tahansa.

    Äänestä

Ja toisinaan ne jotka ottavat hieman alkomahoolia. ;)

Hauskaa iltaa sinulle s-neitonen :D

ps. Talliinnasta on selvitty hengissä takaisin Vantaan Manhattanille. ;)

Äänestä

ja usein tupakoivat ovat myös tyhmempiä

Äänestä

Kommentoi aloitusta


s.... kirjoitti:

ihmiset ovat vain rennompia

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu