Näinhän se on. Juuri sellaiset oikeat lämpimät kodinhengettäret, joista voit olla varma, etteivät ole "kiiltävän" perään, vaan arvostavat ja rakastavat sinua, Ladamiestä juuri sellaisen kuin olet: peroonallisena oman tiensä kulkijana, jonka itsetunto on niin vahva, että kestää "hondamiesten" ivaamisyritykset.
Ladoilla saa parhaat naiset!
5
78
Vastaukset
- Kärpässienet
Kärpässienien käytössä on se hyvä puoli, että pääsee todellisuudesta ihan omaan maailmaan. Siellä voi Ladallakin saada naisen toisin kuin oikeassa elämässä.
- Ladanever
Mielenkiintoista ! Sinulla näyttää olevan enemmänkin tietoa kärpässienien käytöstä ? Toivon kuitenkin että harrastuksesi ei lipeä käsistä niinkuin sanotaan.
- Kärpässienet
Joo ei ole livennyt ... vielä. Joka päivä erilaisien kärpässienilajitelmien kanssa tulee pulattua ja kuuppa on sekaisin kun Haminan kaupunki mutta näillä mennään ja huomista ei surra. Ladoista en mitään tiedä ... enkä autoista muutenkaan.
- *idästä nousee Lada*
Kärpässienet kirjoitti:
Joo ei ole livennyt ... vielä. Joka päivä erilaisien kärpässienilajitelmien kanssa tulee pulattua ja kuuppa on sekaisin kun Haminan kaupunki mutta näillä mennään ja huomista ei surra. Ladoista en mitään tiedä ... enkä autoista muutenkaan.
Hienoa että en ole ainoa joka kärsii Ladan aiheuttamasta tuskasta, häpeästä ja sen aiheuttamasta konkurssista. ilmaiset kärpässienet ovat hyvä apu meille rutiköyhille ladisteille.
- *idästä nousee Lada*
Joka päivähän niitä tulee vedettyä. Ladan aiheuttamaan tuskaan ja häpeään saa niistä edes vähän helpotusta.
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Ikävöin sinua kokoyön!
En halua odottaa, että voisin näyttää sinulle kuinka paljon rakastan sinua. Toivon, että uskot, että olen varsin hullun614398KALAJOEN UIMAVALVONTA
https://www.kalajokiseutu.fi/artikkeli/ei-tulisi-mieleenkaan-jattaa-pienta-yksinaan-hiekkasarkkien-valvomattomalla-uimar1523221Jos sinä olisit pyrkimässä elämääni takaisin
Arvelisin sen johtuvan siitä, että olisit taas polttanut jonkun sillan takanasi. Ei taida löytyä enää kyliltä naista, jo482512Kadonnut poika hukkunut lietteeseen mitä kalajoella nyt on?
Jätelautta ajautunut merelle ja lapsi uponnut jätelautan alle?512465- 1022154
- 241893
- 231642
- 301616
- 1611484
- 351261