chisora euroopan mestari

nyrkk kiinnostunut

sanoin pojalle että robbe voittaa jos sisora ei tyrmää arvasin tän ja oli todella lähellä
tulla tyrmätyksi,ja robbe oli selvä alta vastaaja ja ei ollut mitään jakoja chisoraa vastaan, olen kyllä seurannut kauan nyrkkeilyä mutta euroopan mestaruuden voitetaan näin..
Robbe on huipulla mutta chisora on kovempi ja oli selvästi ois perkele tyrmännyt niin ois varmaan siten diskattu chisora , 25v olen seurannut lajia itsekkin harrastanut nyt loppui mielenkiinto..

2

161

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • --

      Etpähän lajista ole sitten mitään oppinut, jos 25v olet seurannut lajia itsekkin harrastanut nyt loppui mielenkiinto.. Mielenkiinto ei lopu 25 vuotta lajia seuranneelta yhden Robben matsin takia, sun mielenkiinto vois loppua tohon alkoholiin ja jos sä olet lajista yhtään mitään tietävä, tietäisit myös sen, että raskaansarjan EM-titteliä on hemmetin vaikea voittaa 1 kätisenä, Robben käsi ja vielä se oikea, hajosi ekassa erässä.

      • nyrkk kiinnostunut

        Terve terve on varmaan vaikea voittaa kaksikätisenä puhumattakaan maailmanmestaruudesta, mutta oli se yksikätinen taikka kaksikätinen niin kun pisteille mennään silloin se pitäs olla tasapuolista touhua, ja oli robbe käsikipeänä
        taikka ei niin ton matsin ois pitänyt voittaa toi musta kaveri , itse toivoin että robbe olis tyrmännyt ton suun soittajan mutta ei tyrmännyt, ja sitä on turha selitellä
        että oli yksikätinen mutta robbehan se matsin kuitenkin voitti ja se on tärkeintä eikun kohti mm ottelua,vastassa on sit povetkin ja kumppanit ja seura on jo piirun verran kovempaa saa heleniuksella olla kolmaskin käsi sitten jos mielii voittaa mm
        tittelin peli tästä vaan kovenee ja mehän ollaan vaan urheilua seuraavia penkki perseessä olevia katsojia vaan..
        Itse nyrkkeilyä harrastaneena tiedän kun tollasten jätkien kanssa joutuis samaan
        kehään tulis nukkumatti aika äkkiä .


    Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.

    Takaisin ylös

    Luetuimmat keskustelut

    1. Haluan sinut, kuuletko minua.

      Haluan sinut. Toivon, että voisimme olla yhdessä. Mietin pystynkö täyttämään toiveesi, olemaan arvoisesi. Voisitko saad
      Ikävä
      84
      1359
    2. Hän on tosi

      hyvännäköinen. Ei edes ryppyi oo. :D
      Ikävä
      52
      987
    3. Alastomat miehet seksikeinussa lasten nähden PRIDEssä!

      https://www.iltalehti.fi/kotimaa/a/adf62289-a0b6-4b4c-9672-9e19c01beb51 Eikö nyt muka mene jo aivan liian pitkälle että
      Maailman menoa
      370
      808
    4. Kuka sitä naista maalittaa

      Täällä oikeasti?
      Ikävä
      142
      769
    5. Rakastan häntä

      Jumala, rakastan häntä. Haluan olla hänen omansa. Hänen vierellä. Halata häntä.
      Ikävä
      55
      699
    6. Anteeksipyynnöstä

      Uskotko anteeksipyynnön voimaan? Mikä tekee anteeksipyynnöstä vaikeaa? Onko se mielestäsi joskus turhaa, joko pyytäjän
      Ikävä
      123
      692
    7. Ei kukaan ole katsonut

      Kuten sinä. Niin välittävä ja hellä katse.
      Ikävä
      51
      658
    8. Naiselle Kuuleppa Tämä

      Tämä ei ole mikään vitsi. Minulla on ikävä sinua nainen! Naiselle mieheltä
      Ikävä
      38
      625
    9. Oletko päässyt minusta

      Eteenpäin?
      Ikävä
      76
      612
    10. Onko mun toinen

      Puoliskoni täällä, huhuuu 😍❤️ Ihanista ihanin 😚😚
      Ikävä
      56
      604
    Aihe