HP Pavilion ZV5121EA vai Hp pavilion ze5604
kumpi on parempi!
apua tarvitseva
71103
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Turvaa tilisi vahvistamalla puhelinnumerosi. Voit silloin palauttaa unohtuneen salasanan tekstiviestillä.
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 7
Vanhimmat
vaan Applen 'Bookit ovat parempia:)
mutta asiaa tuntemattomille uskottavuus kärsii, jos ei tuota mitenkään perustele.
Siispä ainakin seuraava viite olisi hyvä ilmoittaa:
http://www.unessa.net/arki/2004/switch/
Johan löytyy tukea väitteelle.
Kaikki eivät välttämättä halua sitä paljon mainostettua mäkkiä ja näin ollen etsivät ihan pc kannettavaa. Itse käytän niin ibookkia kuin pavilionia ja olen tyytyväinen molempiin. Tuolta voi löytyä apua ostopäätökseen:
ZV: http://h10010.www1.hp.com/wwpc/fi/fi/ho/WF25a/22095-315715-1301501-1301501-1301501-4785525.html
ZE: http://h10010.www1.hp.com/wwpc/fi/fi/ho/WF25a/22095-315715-1301501-1301501-1301501-2019173.html
Noin, ei ollut vaikeaa vaikka en mäkkiä tässä tapauksessa käyttänytkään.
taas sitä ollaan tunkemassa sitä mäkkiä. Mikä ihme teitä vaivaa? Kaveri kysyy ihan selkeästi kumpi edellä mainituista koneista on parempi. Mäkki ei nyt kuulunut tähän topiciin urpot.
'paljon mainostettua mäkkiä'?! En muista tällä vuosituhannella nähneeni tässä valtakunnassa ainuttakaan mainosta...
Eikä meitä mikään vaivaa. Monenlainen vaiva ja siitä johtuva valitus näyttää sen sijaan olevan ihan toisten kohtalona - ainakin päätellen näiden Tietotekniikka-ryhmien keskusteluista ja erityisesti Apua aloittelijoille sekä Tietoturva & virukset.
Mitä pahaa on siinä, jos vihjaa joskus, että elämä voi olla helpompaakin. Joulurauhaa - Juhannus on lähellä...
Hei! Jos haluut säilyttää mielen rauhan ja terveyden niin kannttaa harkita jotain muuta merkkijä kun HP.
mä olen jo vaihtanut merkkiä!