Kolme eläköön huutoa

Kolme eläköön huutoa jenkeille ja Windowsille, jotkut ne osaa juhlia
itsenäisyyttä kunnolla niin että se on koko kansan hupia, haha

http://www.youtube.com/watch?v=UzL4L_FpLvE

Kippis
664
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 6

Vanhimmat

Tervemenoa sinne ihannoimaasi punaniskalandiaan, emme jää kaipaamaan.

Äänestä

Heijaa ! Heijaa ! Heijaa !

Äänestä

Tossa touhussa voi saada raketin persiiseen.

Äänestä

et taida olla ihan terve?

Äänestä

Bend ower, I thing I know U ? Noin ne swnsonit tunnistaa kaverinsa ! he he he

Äänestä

hulluilla on halvat huvit. Niin näemmä sullakin.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Pentti Nelonen kirjoitti:

Kolme eläköön huutoa jenkeille ja Windowsille, jotkut ne osaa juhlia
itsenäisyyttä kunnolla niin että se on koko kansan hupia, haha

http://www.youtube.com/watch?v=UzL4L_FpLvE

Kippis

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu